رفع مشکلات و ارورهای Counter-Strike: Global Offensive

29 تیر 1394
Counter-Strike-Global-Offensive

در اواخر سال 1999 بود که اولین نسخه ی بازی Counter-Strike منتشر شد و طی این سال ها نسخه های مختلفی از آن به انتشار رسید تا نسخه 1.6 که در سال 2003 منتشر شد و انقلابی بود در آن زمان ، که همه گیمر ها را به سرعت به سمت خود جذب کرد در آن زمان بهترین بازی شبکه ای به شما می رود و بخاطر همین طرفداران میلیونی پیدا کرد و تا الان هنوز هم طرفداران خود را دارد و در گیم نت های هنوز هم مشاهده میشود این عنوان بر روی سیستم ها ، که در هر سنی با این عنوان دست پنجه نرم میکنن …

حال با وجود این همه طرفدار شرکت Valve Software دست به ساخت نسخه جدید این بازی شد و در سال 2010 شروع به ساخت این عنوان شد و طی ساخت بازی ویدیو ها و تصاویری منتشر میکرد که طرفداران را تشنه بازی کردن این عنوان میکرد و بالاخره انقلابی نو با نام Global Offensive در سال 2011 …

در این قسمت از همه نظر این بازی رو یک نیم نگاهی می اندازیم شرکت Valve Software دیگر از Half-Life کمک نگرفت بلکه از شرکت Hidden Path Entertainment استفاده کرد که شاهد افزایش گرافیکی چشم گیری در بازی شدیم و برای نگه داشتن علاقه قدیمی بر این بازی مپ های معروف این بازی را با افزایش گرافیک چشم گیری در بازی قرار داد و مپ های دیگر و تغییرات دیگر همچون افزایش اسلحه های جدید و روی بازی بسیار کار شده است که یک حس واقعی بودن به بازی کننده می دهد که شما در شروع بازی از هلیکوپتر پیاده شده و به مبازه میروید و غیره که در زیر به آنها باز هم اشاره می کنیم .

cs-go

 • 1 . افزایش چشم گیر کیفیت و گرافیک بازی
 • 2 . افزایش ده ها سلاح جدید و مدرن
 • 3 . اضافه شدن قابلیت های تاکتیکی
 • 4 . توانایی ساخت استراتژی های جنگی
 • 5 . اضافه شدن بیش از ۳۰ مدل کاراکتر جدید
 • 6 . اضافه شدن ده ها نقشه ی جدید به صورت پیش فرض
 • 7 . تطابق کامل و وجود نقشه ها و سلاح های نسخه های قدیمی
 • 8 . قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین بدون محدودیت یا عضویت
 • 9 . پشتیبانی از اکانت های Steam جهت اتصال به سرورهای استیم
 • 10 . دانلود اتوماتیک نقشه ها و فایل های مورد نیاز برای اتصال به یک سرور
 • 11 . توانایی بازی کردن به صورت شبکه ای (LAN یا WireLess) و همچنین Single Player برای تمرین و دست گرمی
 • 12 . ضریب هوش مصنوعی بسیار بالای ربات ها
 • 13 . قابلیت بازی کردن آنلاین حتی با اینترنت های ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه ای ایران

cs-go-2

 موارد مورد نیاز قبل از نصب بازی:

 • 1 . آنتی ویروس خود را به طور موفق غیرفعال کنید . ( چون بعضی از فایل های بازی را به عنوان ویروس شناسایی میکند )
 • 2 . بروز بودن نرم افزاری سیستم خود . ( مانند آخرین نسخه کارت گرافیک و … )
 • 3 . برای نصب بازی اینترنت خود را خاموش کنید و برای اجرای بازی اینترنت خاموش باشد . ( برای اجرای آفلاین )

آموزش های لازم که شاید شما هم نیاز داشته باشید : 

1 . تغییر زبان :

زبان پیش فرض بر روی انگیلیسی می باشد ، شاید در زمان آپدیت بازی زبان بازی به روسی و یا دیگر زبان ها تغییر یابد ، و شما برای تغییر زبان می توانید از روش زیر استفاده کنید .

 – فایل rev.ini موجود در محل نصب بازی را با نرم افزار پیش فرض ویندوز Notepad باز گشایی کرده ، متن Language = Russian را به Language = English تغییر دهید و فایل را ذخیره کنید .

2 . تغییر نام بازی کننده :

روش اول- فایل rev.ini موجود در محل نصب بازی را با نرم افزار پیش فرض ویندوز Notepad باز گشایی کرده ، به دنبال Playername بگردید و نام دلخواه خود را جلوی آن بنویسید و فایل را ذخیره کنید .

روش دوم- بجای تغییر دستی میتوانید از داخل بازی تغییر دهید به این صورت ، رای این کار کافی است که در حین بازی دکمه ی ” ~ ” را بزنید تا صفحه ی کنسول باز شود. حالا در این صفحه تایپ کنید setname PlayerName. می توانید به جای PlayerName نام خودتان را بنویسید. برای مثال: setname Bazitak .

توجه: روش دوم متناسب با نسخه های مختلف ممکن است عملی نباشد.

3 . آموزش آنلاین بازی کردن :

قبل از آموزش دادن یک نکته این هست که بخش آنلاین تمام نسخه بازی های CS GO دچار کمی اختلال می باشد. از این رو ممکن است شما قادر به متصل شدن به سرورهای این بازی نباشید. اما این نسخه در مراحل تستی قادر به اجرای سرورهای آنلاین بوده است. در هر صورت عدم کار کردن صحیح بخش آنلاین این بازی محتمل می باشد.

باری اجرای بازی به صورت آنلاین کافی است از بخش Browse Community Servers برای پیدا کردن سرورها استفاده کنید ، در این قسمت می توانید از سرورهای پیش فرض بازی استفاده کنید و یا IP سرورهای مورد نظرتان را به صورت دستی وارد کنید. توجه داشته باشید که برای وارد کردن IP ها می بایست به هماهنگی نسخه ی سرور با نسخه ی شما توجه کنید.

4 . آموزش آفلاین بازی کردن (شبکه) :

برای بازی کردن به صورت آفلاین می توانید در صفحه ی اصلی بازی بخش مربوطه را انتخاب کرده و بعد از انجام تنظیمات و انتخاب گروه مورد نظر وارد بازی شوید. می توانید از کدهای کنسول برای تغییرات دیگر از جمله اضافه کردن بازیکن استفاده کنید.

و اما برای بازی کردن به صورت آفلاین با Lan می بایست از راه حل متفاوتی اقدام کرد.برای بازی از طریق Lan ،  کامپیوتر سرور ابتدا می بایست بخش Lan را فعالسازی کند. برای این کار دکمه ی ~ را زده و وارد بخش Console شوید. سپس مراحل زیر را یک به یک انجام دهید:

۱ – ابتدا کنسول خود را در بخش تنظیمات فعال کنید تا وقتی دکمه ی ~ را می زنید کنسول باز شود. کنسول را باز کرده و sv_lan 1 را تایپ کنید. (با این کار بخش Local برای بازی با Lan فعال می شود)

۲ – سپس در کنسول بنویسید: status

3 – حالا در کدهای نمایش داده شده Local IP را پیدا کرده و آن را یادداشت (کپی) کنید. این آی پی معمولاً به شکل  ( ۱۹۲٫۱۶۸٫۱۱٫۱۱۱:۱۷۰۱۵ ) می باشد.

۴ – یک بازی بسازید و تنظیمات مربوط به نقشه و دیگر تنظیمات را انجام دهید .

۵ – در سیستم های دیگری که می خواهند به سرور شما متصل شوند نیز دکمه ی کنسول را از تنظیمات فعال کنید.

۶ – در کامپیوتر دوستانتان IP Local کپی شده را در بخش کنسول به صورت رو به رو تایپ کنید. مانند:

connect 192.168.11.111:17015

نکته ۱: برای اتصال به یک آی پی در کنسول می بایست مانند مثال بالا ابتدا کلمه ی connect را نوشته و با یک فاصله آی پی مورد نظر را تایپ کرد.

نکته ۲: در صورتی که روش بالا در منوی اصلی جوابگو نبود کدها و عملیات های بالا را در یک بازی ساده (play offline with bots) امتحان کنید.

از این کد ها هم میتوانید استفاده کنید :

برای اجرای این کدها کنسول را باز کرده و متن انگلیسی کدها را وارد کنید و برای ثبت آن ها دکمه ی Enter را بزنید.

کد مربوط به انتقال سلاح به دست راست یا به دست چپ :

انتقال سلاح به دست راست : cl_righthand 1

انتقال سلاح به دست چپ : cl_righthand 0

کد مربوط به اضافه کردن روبات های بازی :

اضافه کردن بازیکن به گروه تروریست ها : bot_add_t

اضافه کردن بازیکن به گروه ضد تروریست ها : bot_add_ct

اضافه کردن بازیکن به صورت تقسیم بندی شده: bot_quota 0 (به جای عدد صفر، تعداد بازیکن های بات مورد نظرتان را وارد کنید)

توجه: در صورتی که عدد bot_quota 0 صفر باشد، تمام بات ها از بازی حذف می شوند.

کد برداشتن محدودیت تعداد بازیکن ها و کد حذف حالت تعداد یکسان بازیکن ها (در این حالت شما می توانید در یک تیم یک نفره در مقابل هر تعداد دشمن که می خواهید قرار بگیرید)

mp_autoteambalance 0

mp_limitteams 30

شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد … برای اجرای صحیح بازی و برطرف کردن ارور This game requires Steam، حتماً بازی را از طریق Run as administrator اجرا کنید.

برای دانلود بازی میتوانید به این لینک بروید

تبلیغات
دیدگاه ها
 1. عرفان می‌گه:

  اخرین ورژن استیمو دارم ولی کار نمیکنه
  لطفا حداقل لینکشو بزارین که این ارور نبینم دیگه
  با تشکر

 2. عرفان می‌گه:

  FATAL EROR: … STEAM >CECK FOR STEAM CLIENT UPDATES …
  !! HELP

 3. مبین می‌گه:

  من برای اجرای صحیح بازی و برطرف کردن ارور This game requires Steam، حتماً بازی را از طریق Run as administrator اجرا کنید.اینکاروهم کردم اما نشد چرا؟