زندگی نامه | Geralt of Rivia

13 تیر 1394
Geralt of Rivia

امروز بخش جدید سایت را به نام زندگی نامه شخصیت های دنیای بازی های کامپیوتری برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم و این بخش را با زندگی نامه Geralt of Rivia شروع میکنیم.

شما میتوانید با حضور در انجمن بازی تک و رای دادن به شخصیت مورد علاقه خود زمینه نوشتن زندگی نامه شخصیت مورد علاقه خود را فراهم کنید تا از اطلاعات بیشتری از زندگی وی آگاه شوید.

خب همانطور که در ابتدای متن اشاره کردیم امروز برای شما عزیزان زندگی نامه ای از شخصیت اصلی دنیای ویچر یعنی Geralt of Rivia آماده کرده ایم.

گرالت فرزند جادوگر معروف Visenna میباشد ولی در داستان ها به نام پدر وی اشاره مستقیم نشده ولی به احتمال نام پدری Korin میباشد که یک مبارز تمام عیار بود. گرالت حداقل دارای 96 سال سن میباشد و سن دقیق وی نیز نامشخص است و همچنین در مکانی ناشناخته به دنیا آمده. او که در زمان تولد دارای قدرت هایی مافوق بشر بود توسط مادر خود به Wolf School و قلعه Kaer Morhen که یکی از چندین مدرسه تعلیم ویچر ها میباشد برده شد. در آنجا توسط اساتیدی چون Vesemir تعلیم دید و پس از گذراندن سخت ترین تعلیمات به درجه ویچری رسید (این تعلیمات آنقدر سخت و کشنده میباشد که درصد بسیار کمی برای زنده ماندن افراد دارا میباشد و از Wolf School فقط سه مبارز به نام های Geralt ,Eskel ,Lambert از این تمرینات نجات یافتند) و پس از آن با صلاح دید اساتید و استعداد فراوان خود به تمرین های جانبی بیشتر پرداخت و در نهایت از نظر بسیاری از مردم آن زمان بهترین ویچر شمال و حتی دنیا لقب گرفت.پس از گذراندن تعلیمات و با توجه به خواسته استاد خود یعنی Vesemir نیاز به داشتن یک لقب را احساس کرد. به گفته Vesemir مردم به القاب توجه خاصی دارند و این باعث اعتماد بیشتر مردم به آنها میشود که در آن زمان مردم معمولی با ویچرها رفتار مناسبی نداشتند و آنها را هیولاهایی انسان نما میدانستند. وی در ابتدا برای خود لقب Geralt Roger Eric du Haute-Bellegarde انتخاب کرده بود اما از نظر Vesemir این لقب بسیار طولانی و احمقانه به نظر میرسید و نام Geralt of Rivia را برای وی انتخاب کرد و به وی ماموریت داد تا لهجه مردم Rivia را برای ایجاد اعتماد فرا گیرد. از القاب دیگر گرالت میتوان به White Wolf (که به دلیل موهای سفید و پوست بیرنگ به وی داده شده) و Butcher of Blaviken (لقبی که در یکی از ماموریت ها به نام The Lesser Evil به آن دست میابد) و لقب Gwynbleidd که در زبان Elder Speech به معنای گرگ سفید است اشاره کرد.

pic 2

در زندگی خصوصی گرالت میتوان به Yennefer of Vengeberg اشاره کرد و بهترین دوست وی نیز Dandelion میباشد که همواره یکی از شخصیت های داخل بازی بوده. او همچنین روابطی عاطفی با Triss Merigold دارد و از دیگر دوستان باوفای وی میتوان به Zoltan و Vernon Roach اشاره کرد. رابطه او با انجمن زنان جادوگر بر خلاف دو دوست صمیمی اش یعنی Yenn و Triss که از اعضای این گروه هستند بسیار سیاه و غیر قابل اعتماد میباشد به حدی که کمک خواستن از آنان را مایه شرم میداند. او با پادشاهانی چون Henselt از Keadwen و Foltest از Temeria و Radavid از Redania از امپراطوری های شمال و پادشاه Nilfgaard یعنی Emhyr Var Emries همکاری داشته و به حل بسیاری مسائل غیرقابل حل آنها از جمله بازپس گیری قلعه La’valette برای Foltest, برطرف کردن جادوی ایجاد شده بر روی Henselt توسط Francisca Viderberg و برطرف کردن مسئله ادغام دو کشور Temeria و Redania بعد از کشته شدن Foltest با ازدواج Radavid با دختر 9 ساله Foltest یعنی Anaïs La Valette اشاره کرد که این مسائل باعث شد تا گرالت به عنوان بهترین شمشیرزن شمال مطرح شود. او در بسیاری زمینه ها با دخالت در مسائل سیاسی باعث دگرگونی هایی در امپراطوری های شمال شده است که این مسئله در نسخه سوم کم رنگ شده است. (در زیر میتوانید نقشه کامل امپراطوری های شمال با نام پایتخت ها و نام پادشاهانشان را مشاهده کنید)

map

وی برای مقابله با هیولا ها از Silver Sword های خود استفاده میکند در حالیکه برای مقابله با انسان ها و حیوانات وحشی از Steel Sword استفاده میکند. او همچنین توانایی استفاده از جادوهی Aard, Igni ,Quen ,Yrden ,Axii را نیز داراست و در زمینه کیمیاگری و ساخت Potion های مختلف نیز توانایی هایی داراست.

در نسخه اول بازی گرالت با گروهی از راهزنان خطرناک به نام Salamandra به سرکردگی Azar Javed و پروفسور روبه رو میشود و به جنگ Grand Mater میرود و در حالی که به فراموشی مبتلا شده در نسخه دوم به دنبال قاتل واقعی شاه Foltest و شاه Damavand (پادشاه Aedirn) میرود. در نسخه نهایی بازی نیز باید در مقابله با گروه Wild Hunt به دنبال دختر خوانده خود یعنی Cirilla نیز برود. (ویچر ها به دلیل تمرینات سخت و فشارهای ناشی از این تمرینات توانایی بچه دار شدن را نداشته و Ciri نیز فقط به عنوان فرزندخوانده گرالت در سری بازی ویچر حضور دارد)

گرالت در سه بازی کامپیوتری به نام های The Witcher 2: Assassin of Kings ,The Witcher و The Witcher3: Wild Hunt حضور پیدا کرده و شخصیت اصلی داستان بوده.وی علاوه بر کتاب های متعدد آقای سابکوسکی (خالق دنیای ویچر) در یک فیلم سینمایی و یک سریال نیز حضور داشته و زمزمه هایی مبنی بر ساخت یک فیلم جدید نیز به گوش میرسد.

به گفته استودیو CD Projekt Red نسخه سوم بازی ویچر آخرین بازی با حضور گرالت میباشد و باید دید که هر بازیباز چگونه سرنوشت گرالت را رقم میزند.

امیدوارم لذت برده باشید. منتظر زندگی نامه های بعدی باشید و به شخصیت مورد نظر خود در فروم بازی تک رای دهید.

تبلیغات
مطالب مرتبط