12 چیزی که میتوان در Witcher 3 انجام داد اما کسی از آنها خبر ندارد!

1 تیر 1394
geralt_of_rivia

Witcher 3 پر از چیز های آموزشی است اما خیلی نکته ها وجود دارند که شما نمیدانید. تمام نکته هایی که در ادامه ذکر خواهند شد جست و جوی گرالت برای سیری را راحت تر خواهند کرد , اما باید آنها را از راه سختش یاد گرفت.

میتوانید در هنگام نبرد بدون اینکه انگشتتان را از روی دکمه دفاع بردارید علائم را عوض کنید

 

witcher-(1)

نگه داشتن L2 یا LT گرالت را در حالت دفاع و جاخالی قرار میدهد تا او بتواند حمله ها را دفع کند و از تیر هایی که به سمتش می آیند اجتناب کند, اگر شما دائما سعی کنید که L1 یا LB را فشار دهید تا علائم را عئض کنید این کار آزار دهنده میشود. اما خوشبختانه راه دیگری وجود دارد. دکمه های چهار جهت اصلی روی هر کدام از کنسول ها به شما اجازه میدهند بین علائم جا به جا شوید, فقط باید جهت راست یا چپ را فشار دهید.

 

میتوانید زمان را کند کنید تا جنگیدن روی اسب را راحت تر کنید

 

witcher3 (5)

ویچر 3 به شما اجازه میدهد دشمنان را از روی اسب مجازات کنید, اما به سختی فرصت میابید که ضربه هایتان را ردیف کنید, و اغلب به اطراف میدوید و ضربه های بی هدف میزنید. اگر شما دکمه ی حمله را نگه دارید و به دشمنی که میخواهید هدف بگیرید نگاه کنید, زمان کند میشود, تا شما این امکان را داشته باشید که زاویه تان را تنظیم کنید و هدف را بکشید. خسارت وارده به دشمنان زمانی که روی اسب هستید بیشتر میشودپستا میتوانید از این تاکتیک استفاده کنید.

 

اگر روچ خیلی ترسیده است میتوانید او را آرام کنید

 

witcher3 (7)

اندازه ترس اسب مشکلی جدی در ویچر 3 است. اگر مراقب نباشید به راحتی از پشتش سقوط میکنید و خودتان به تنهایی باید با موقعیت های ناجور رو در رو شوید. ولی میتوانید از علامت آکسی روی اسب خودتان استفاده کنید و میزان ترس او را پایین اورید.

 

میتوانید سواران را از روی اسب هایشان به زیر بکشید

 

witcher3 (10)

پایین انداختن دشمنان از روی اسبشان کاری حیاتی است اگر با تعداد زیادی از آن ها رو به رو هستید. اما مهم ترین دلیل که شما باید این کار را انجام دهید این است که بازی فرصت کوتاهی را در اختیار شما میگذارد تا هر کس را که از اسبش می افتد با یک ضربه بکشید.شما میتوانید با انداختن علامت آراد ان ها را به عقب هل دهید یا از علامت آکسی روی اسبهایشان استفاده کنید.

 

نمیتوانید از روغن ها در مبارزات استفاده کنید اما میتوانید انها را برای تعمیر ابزارتان به کار گیرید

 

witcher3 (2)

ویچر سه از شما انتظار دارد از روغن هایش قبل از برخورد با دشمنان برای امادگی خودتان استفاده کنید, اما نمیتوان از انها زمانی که وارد مبارزه شد استفاده کرد. ولی در هنگام مبارزه میتوانید به فهرست اموالتان بروید و موارد صدمه دیده را تعمیر کنید. حواستان باشد که اجازه ندهید تجهیزات صدمه دیده به حالت قرمز برسند.

 

میتوانید دمو ها را نگه دارید روی PS4

 

witcher-(2)

در بازی شما نمیتوانید دمو ها را نگه دارید اما اگر روی پلی استیشن 4 بازی میکنید میتوانید با زدن دکمه پی اس بازی را کرچک کنید و دمو را متوقف کنید. این کار برای اکثر بازی ها جواب میدهد.

 

میتوانید خسارت ناشی از سقوط را کاهش دهید

 

witcher3 (4)

ویچر 3 مانند اسکای ریم نیست. ضربه سقوط مسخره است. شما هرگز نباید از نقاط نسبتا بلند بپرید, شما میتوانید دکمه غلت را فشار دهید تا از اثر ضربه را کاهش دهید. البته این روش در همه ی مواقع جواب نمیدهد. اما هر وقت غلتیدن را انجام دهید اثر ضربه بسیار پایین تر خواهد آمد.

 

میتوانید سریع تر خونتان را پر کنید

 

witcher3 (1)

اگر حوصله ی مدیتیت کردن ندارید ( یا روی سطحی بالا تر از نرمال بازی میکنید), باید در هر فرصتی که بدست می آورید خونتان را پر کنید. یک راه خوب برای افزایش سرعت بهبودی تان این است که معجون قو بنوشید و سریعا مقداری از غذایی را که با خود دارید مصرف کنید. هر دو این کار ها سریعا شما را به حالت عادی برمیگردانند. ولی بیشت از دو یا سه نوع غذا را در یک وعده مصرف نکنید.

 

عسلی که بدست می اورید را مصرف نکنید

 

witcher3 (9)

عسل را میتوانید از صندوقچه ها یا کندو هایی که در سرتاسر دنیا پخش هستند بدست آورید با استفاده از یک علامت ایگنی رویشان. ولی بهتر است که آن را فروخت, به دلیل ارزش بالایش. عطار ها معمولا پول خوبی بابت آن به شما پرداخت میکنند ( مخصوصا ان یکی که در باغ سفید حضور دارد), به علاوه شما همیشه میتوانید غذاهای ارزان دیگر برای خوردن پیدا کنید.این کار در قسمت اول بازی بسیار مفید است زیرا نیاز شدیدی به سکه احساس میشود.

 

میتوانید اسبتان را بدون اینکه خسته شود چهارنعل بتازانید

 

witcher3 (3)

اگر شما دکمه ی دویدن را در هنگام اسبسواری نگه دارید اسب شروع به دویدن خواهد کرد و در طول زمان از نفس خواهد افتاد. اما اگر به مسیر ها بچسبید و این کار را انجام دهید, اسبتان خود به خود مسیر را دنبال میکند بدون اینکه از قدرتش کم شود.

 

میتوانید مهارتهایتان را دوباره تعریف کنید

 

witcher3 (11)

اگر شما جایی در درخت مهارت هایتان خراب کاری کردید امتیازات را روی چیزی مصرف کردید که هیچگاه استفاده نمیکنید, میتوانید با استفاده از یک معجون پاکسازی (clearance) ان را به حالت اول برگردانید, این معجون را بعضی از تجار موجود دارند. اگر به دنبالش باشید پیدایش خواهید کرد, حتی اگر به ان نیاز ندارید هم ان را بخرید.

 

هر چیزی را به هر کس نفروشید

 

witcher3 (6)

گاهی اوقات وسوسه میشوید که خودتان را از شر ات و اشغال هایی که در جاهای مختلف بدست آورده اید خلاص کنید تا بار تجهیزاتتان را کاهش دهید, اما بهتر است که صبر کرد و ایتم ها را به تجاری فروخت که قدر آن را میدانند. ویچر 3 سیستم پیچیده ای از قیمت بسته به محل اصلی ایتم پیدا شده مکان تاجر و فاکتور های دیگر دارد.

اما چیزی که باید بدانید این است که همیشه زره و اسلحه هارا به آهنگران, گیاهان را به عطار ها, اشغال ها را به مهمان خانه دار ها بفروشید و غیره… . شما میتوانید به راحتی با نگاه کردن به قیمتی که افراد مختلف به شما میدهند این روش را مرود آزمایش قرار دهید. تجار در حال گردش معمولا آچار فرانسه های خوبی هستند و همیشه قیمت های خوبی برای همه چیز پیشنهاد میدهند, و لی به راحتی نمیتوان ان ها را پیدا کرد.

تبلیغات