دانلود Windows 8.1 | بهترین ویندوز برای گیمرها

16 خرداد 1394
win 8

Windows 8.1 نسخه ی کامل ویندوز 8 می باشد که در سال 2013 منتشر شد در این ارسال بهترین و آخرین نسخه ی موجود از این ویندوز را برای شما قرار دادیم که تا ماه May سال 2015 آپدیت شده همچنین نسخه ی 64 بیتی را قرار دادیم چون همانطور که میدانید بازی های نسل هشتم همگی به ویندوز 64 بیتی برای اجرا نیاز دارند , در این ورژن تمامی نسخه ی های این ویندوز از جمله Enterprise , PRO و… وجود دارد که پیشنهاد ما نصب نسخه ی PRO می باشد.

از امکانات و برتری های ویندوز 8.1 هم که حتما خبر دارید اما یکی از مهمترین آنها سبک بودن و بستن تمامی نرم افزارهای پشت پرده ی ویندوز در هنگام اجرای بازی می باشد که تنها در این ویندوز وجود دارد به صورتی که اگر یک بازی را در ویندوزهای 8.1 و 7 با هم مقایسه کنید به وضوح تفاوت را خواهید دید.

khat

down دانلود ویندوز 8.1 64 بیت از سرور سایت:

حجم فایل ها: 5 گیگابایت

رمز فایلها: www.bazitak.ir

دارای ۵ درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید khat آموزش نصب و کرک ویندوز 8.1:

پس از دانلود ویندوز آن را از حالت فشرده خارج کنید و سپس محتویات آن را در یک DVD رایت کنید توجه کنید فایلهای ویندوز را در فولدر رایت نکنید! (نسخه ی 64 بیتی روی DVD های معمولی رایت نمیشود به دلیل کمبود حجم باید یک DVD دو لایه 9 گیگابایتی تهیه کنید) سپس DVD را درون رایتر قرار دهید و ریست کنید و با زدن دکمه ی Enter صفحه ی بوت برای شما بالا می آید چند دقیقه صبر کنید تا مراحل نصب ویندوز شروع شود و ادامه ی نصب را انجام دهید.

برای کرک کردن ویندوز نرم افزار KMSAuto Net را میتوانید از اینجا دانلود کنید.

تبلیغات