ارورها و مشکلات شما در همه ی بازیها

12 دی 1393
e-problems

تا به حال زیاد پیش اومده که دنبال رفع مشکلات یک بازی گشتید و اون رو پیدا نکردید حالا دلایلش میتونه این باشه که بازی معروف نبوده یا مشکلات کمی داشته که نیاز نبوده واسش رفع مشکلات بنویسیم و از این دست بازیها زیاد وجود داره حالا شما مشکل دارید تو یکی از این بازیا و میخواید پیگیری کنید میاین توی مطلب رفع مشکلات یک بازیه دیگه مشکلتون رو میگید که ما میگیم چرا اسپم میدی و جوابتون رو نمیدیم 😀 به همین دلیل این مطلب رو واستون نوشتم و چندتا ارور معروف که برای همه ی بازیها هم پیش میاد رو توی اون قرار میدم و باز شما اگه توی یک بازیه دیگه مشکل داشتید در این مطلب اون رو پیگیری کنید تا هم نظم سایت بهتر بشه هم شاهد نظرات اسپم و گمراه کننده در دیگر مطالب نباشیم , خب دیگه میریم سر اصل مطلب…

خب مهمترین چیزها که باید حتما روی سیستم یک گیمر نصب باشن رو در زیر واستون مینویسم که سعی کنید همه رو نصب کنید که از دست بیشتر ارورها خلاص بشید

  • DirectX 11
  • Microsoft .NET Framework 3 TA 4.5
  • Microsoft Visual C++ 2005 TA 2014

نرم افزارهای بالا رو نصب کنید و حتما همه ی نسخه ها رو نصب کنید اینطوری بهتره

مشکل دوم که با ورود به نسل هشتم برای خیلی از گیمرها پیش اومده مشکل پشتیبانی نکردن کارت گرافیک از دایرکس 11 هست که متاسفانه راهی نداره به جز ارتقا کارت گرافیک , همچنین سعی کنید رم سیستمتون هم حداقل 6 باشه.

مشکل سوم که اکثرا به اون توجه نمیشه یا جدی گرفته نمیشه اینه که درایور کارت گرافیک رو آپدیت باید کنید همیشه و سعی کنید همونطوری که آنتی ویروستون که مهم نیست رو آپدیت میکنید درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کنید 😀 با این کار هم مشکلات زیادی برطرف میشه.

مشکل چهارم هم هم اینه که باید بازیتون رو آپدیت کنید تا باگ ها و مشکلاتش برطرف بشن , مشکلات بازی و باگ های اون به سیستم و ویندوز شما مربوط نیست و با آپدیت بازی حل میشه.

ارورهای dll:

این ارورها رو میتونید به دو روش حل کنید که بهتون هر دو رو میگم روش اول که مطمئنتر هم هست اینه که زمانی که میخواستید بازی رو اجرا کنید هر اروری داد که در اون نوشته بود یک فایل در ویندوز شما کم هست و پسوندش هم dll هست اسم اون رو در گوگل سرچ میکنید مانند MSVCP110.dll و اون رو به راحتی دانلود میکنید و در این آدرس قرار میدید  C:\Windows\System32 روش دوم هم اینه که یک نرم افزار فیکس کننده مشکلات dll دانلود و نصب کنید و و ویندوزتون رو اسکن کنید.

مشکل افت فریم و لگ در بازی:

اگه این مشکل رو در یک بازی دارید سیستم مورد نیاز اون رو نگاه کنید و با سیستم خودتون مقایسه کنید اگه سیستمتون همون سیستم مورد نیاز بازی بود یا حتی از اون کمتر بود این مشکل مربوط به سیستم شماست و راهی نداره باز با اوردن گرافیک بازی به پایینترین سطحش میتونید این مشکل رو کمتر یا حتی برطرف کنید ولی خب لذت بازی از بین میره! ولی اگه سیستم شما از سیستم مورد نیاز این بازی بیشتر بود و مطمئنید که باید به راحتی با گرافیک بالا بتونید این بازی رو انجام بدید بازی و درایور کارت گرافیکتون رو به آخرین نسخه آپدیت کنید احتمال زیاد حل میشه این مشکل!

استفاده کردن از کرک مناسب!:

سعی کنید همیشه از کرک های گروه معتبر استفاده کنید و بازی ای که اونها ریلیز کردن رو تهیه کنید (پیشنهاد ما Reloaded) چون نسخه ای که این گروه ها منتشر میکنند دارای مشکلات کمتری هست و در آینده نیز پشتیبانی و آپدیت برای آنها منتشر میشود!

ارور 0x000007b:

این ارور با نصب همه ی نسخه های Net Framework حل میشه اگه نشه بازی رو دوباره نصب کنید و کرک رو تغییر بدید باز هم نشد مشکل از بازی هست که در قسمت دیدگاه های همین مطلب پیگیری کنید یا مطلب رفع مشکلات مخصوص اون بازی رو مشاهده کنید.

ارور Operation System not Support و ارورهایی که این جمله در آنها وجود دارد:

این مشکل به این دلیل هست که ویندوز شما از بازی مورد نظر پشتیبانی نمیکند و یا ویندوز شما 64 بیت نیست که با تغییر ویندوز این مشکل نیز حل میشود بهترین ویندوز برای گیمرها ویندوز 8.1 نسخه ی 64 بیتی هست.

آموزش کرک کردن بازی:

شاید واسه بعضیا خنده دار باشه که این آموزش هم گذاشتیم ولی افرادی هستن که این سوالات رو از ما میپرسن و ما هم نمیتونیم جواب همه رو بدیم به همین دلیل آموزش کرک کردن بازی که بسیار ساده هست رو هم واستون گذاشتم , این آموزش روی بازی Sleeping Dogs Definitive Edition انجام شده ولی 99 درصد بازیها به همین روش کرک میشن تنها باید کرک رو دانلود کنید و در محل نصب بازی جایگزین کنید.

دانلود آموزش ویدیویی

آموزش نصب درایور کارت گرافیک Nvidia:

در این آموزش تصویری هم آموزش نصب درایور کارت گرافیک Nvidia رو برای شما قرار دادم که نصب اون هم بسیار ساده هست و با چند کلیک به راحتی نصب میشه.

دانلود آموزش ویدیویی

اگر کارهای بالا رو بخونید و انجام بدید مطمئن باشید خیلی کم پیش میاد با اروری مواجه بشید

تبلیغات