تماشا کنید : تریلر و اطلاعات منتشر شده از بازی Rage 2

26 اردیبهشت 1397
bazitak'psd'

بازی Rage 2 به طور رسمی توسط Softworks Bethesda معرفی شد همچنین اعلام کردند بازی برای سه پلتفرم اصلی(ایکس باکس،پلی‌استیشن 4 و پی سی)  منتشر خواهد شد و در نمایشگاه E3 در سال 2018 به نمایش گذاشته خواهد شد و در سال 2019 منتشر خواهد شد. طبق گزارشات به نظر میرسد این بازی نسبت به نسخه قبلی تغییرات و پیشرفت های چشم گیری خواهد داشت با ما همراه باشید تا اطلاعات منتشر شده از Rage 2 بپردازیم…

طبق گفته های Bethesda توسعه بازی بر عهده شرکت Fatalist Entertainment AB است، این شرکت نیز گسترش سری بازی های Just Couse و بازی Max Max Madness 2015 را انجام داده.

 

تریلر بازی Rage 2 :

تریلری که از گیم‌پلی بازی منتشر شد نشان میدهد که Rage 2 مانند نسخه قبلی یک بازی در سبک شوتر و جهان باز است که دارای سلاح ها و قابلیت های شگفت انگیزی است. همچنین در این تریلر شاهد محیط های مختلف مانند جنگل ها و بیابان ها خواهیم بود و دشمنان نیز شامل پانک ها و غول ها میباشند.

طبق مکاشفه های به عمل آمده این بازی در یک سیاره در حال نابود شدن صورت میگیرد و 80 درصد جمعیت دنیا از بین رفته اند و شما نیز خانه خود را گم کرده اید و در جهانی هستید که پر از واکر و غول است که توسط گروه استبدادی به نام مشت آهنین حکومت میشود.

 

 

 

 

Bethesda  در تویت خود گفت:

 اکنون شما باید به خاطر عدالت و آزادی خشمگین شوید و با اتومبیل های شگفت آور به مبارزه در دنیایی پر از هرج مرج و دیوانگی که همه به دنبال از بین بردن یکدیگر هستند بپردازید.

 شما مجبورخواهید بود برای یافتن ابزار و فن‌آوری مورد نیاز برای درهم شکستن حاکمیت ظالمانه اداره یکبار وبرای همه، تلاش کنید.

 

 

داستان بازی Rage 2 چگونه خواهد بود؟

عنوان قبلی بازی Rage با داستان زیبایی که داشت طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد و به طرز خیره کننده‌ای بازی پایان یافت،تا کنون در مورد داستان Rage2 اطلاعاتی منتشر نشده است اما پیش‌بینی میشود که سازنده بازی قصد دارد بعد از 8 سال داستان بازی قبلی را ادامه دهد.

 

 تصاویری از این بازی :

تبلیغات