مود Battle Royal برای Battlefield V در حال آزمایش است

1 اردیبهشت 1397
bazitak'psd'

بعد از این که Activision اعلام کرد Call of Duty:Black ops 4 دارای مود Battle Royal است، جای تعجب نیست که حالا استدیو Dice هم در حال آماده سازی این مود برای Battlefield V است.

با توجه به یکی از عوامل شرکت سازنده Battlefield که خواسته ناشناس بماند، استودیو DICE EA در حال آزمایش یک حالت Battle Royal برای Battlefield V است که با گیم پلی مشابه برای کاربران مانند Fortnite و  PlayerUnknown Battleground است که تا پایان سال 2018 از Electronic Arts عرضه خواهد شد.

در این مود تعداد 100 بازیکن در حالت تک نفره یا اسکواد در یک نقشه میباشند و باید برای زنده ماندن تلاش کنند، تا زمانی که یک نفر یا یک تیم باقی بماند بازی ادامه دارد،این حالت از بازی امروزه به یک صنعت تبدیل شده است و طرفداران بسیار زیادی دارد.

و Dice خود را به چالش کشیده است که آیا میتواند از این چالش موفق بیرون بیاید یا نه؟

به گفته VentureBeat:

اگر Battlefield: Battle Royale چراغ نور سبز را دریافت کند، می تواند به عنوان یک بخش جدید از Battlefield V به عنوان یک بروزرسانی آزاد به پایان برسد. EA مبلغ زیادی را برای بازیکنان خود در قالب برنامه های منظم و محتوای قابل دانلود فراهم کرده است، و این همان جایی است که حالت Last Man Standing، بیشترین بازخورد را دارد. هر چند ممکن است EA نمونه اولیه را لغو کند و می تواند آن را در عنوان بعدی Battlefront راه اندازی کند.

https _blogs-images.forbes.com_erikkain_files_2018_04_battlefield-4-2

 

چهار دلیل برای اینکه Dice میتواند در انتشار مود Battle Royal موفق شود:

 

1-نقشه های بزرگ: سری بازی های Battlefield دارای گیم‌پلی عالی و نقشه های بزرگی هستند به همین دلیل Dice مجبور به بزرگتر کردن مپ های بازی نیست و میتواند تعداد حداکثر بازیکنان را از 64 به 100 تغییر دهند.

 

2-وجود تعداد زیاد و انواع وسایل نقلیه: در بازی های Battlefield انواع وسایل نقلیه مانند تانک ها و هواپیما ها وجود دارد که بازی را بسیار جالب میکند،  PUNG نیز وسایل نقلیه دارد اما بسیار محدود.3

 

3-محیط های قابل تخریب: وجود ساختمان ها و مکان های قابل ویران شدن میتواند بسیار جذاب باشد و به ما این اطمینان را میدهد که شاهد یک بازی عالی خواهیم بود.

 

4-سری بازی های Battlefield علاوه بر این که دارای امکانات زیاد،نقشه های بزرگ و تعداد بازیکن های زیاد Dice میتواند این بازی ها را به طور شگفت انگیزی جلوه دهد و با استفاده از موتور Frostbite میتواند کاربران زیادی را جذب کند. به همین دلیل میتوان گفت بازی Battlefield از سری بازی های Call of Duty و بازی Pubg بهتر است و در نهایت میتواند بهترین بازی Battle Royal باشد.

 

شاید عده‌ای از کاربران بگویند این کپی برداری جالب نیست و در این مورد انتقاد کنند اما این کار باعث ایجاد رقابت بین سازندگان و در نهایت کیفیت بهتر بازی ها را به دنبال دارد.

 

نظر شما درمورد این حالت در بازی Battlefield چسیت؟

تبلیغات