دانلود بازی Far Cry 5 برای کامپیوتر

دانلود بازی Far Cry 5 برای کامپیوتر

در این مطلب قصد داریم تا بازی Far Cry 5 را برای شما آماده سازیم تا در ادامه از این بازی زیبا و هیجان انگیز لذت برده و ساعت‌ها سرگرم آن شوید؛ در ادامه با بازی تک همراه باشید …

بالاخره پس از مدت ها انتظار، بازی هیجان انگیز Far Cry 5 کرک شد و پس از کرک شدن آن گروه های مختلف شروع به فشرده سازی این بازی کردند تا گیمرها به سادگی بتوانند آن را دانلود کرده و از این بازی زیبا لذت ببرند. این بازی از چند قفل ضد کرک بهره می‌برد که بسیار قدرتمند بوده و کار را برای گروه های هکر نیز سخت کرده بودند. اما پس از گذشت سه هفته گروه قدرتمند و هکر CPY این بازی را کرک نمود و به همه ثابت نمود که هیچ قفلی نمی‌تواند مانع کار آنها شود!

بازی Far Cry 5 یک بازی در سبک شوتر-اکشن ادونچر می‌باشد که توسط کمپانی مشهور و معروف Ubisoft تولید و منتشر شده است. داستان این بازی در شهر هوپ کانتی در ایالت مونتانا رخ می‌دهد. در این شهر افرادی سرکش زندگی می‌کنند که اعتقاد دارند دنیا باید به پایان برسد و آنها وسیله‌ی این رویداد می‌باشند. در این میان فردی به نام جوزف سید رهبری این گروه تندرو و سرکش را در اختیار دارد و همه ی افراد تحت فرمان آن هستند. او یک فرد کاملا دیوانه می‌باشد و عقیده دارد که آمده است تا مردم را از نابودی کامل نجات دهد.

شما در نقش کلانتر وظیفه دارید تا جوزف سید را دستگیر نموده و مردم را از خیالات باطل و گروهک نظامی آن نجات دهید. در این میان اتفاقاتی برای شما می‌افتد که موجب هیجان بیشتر در بازی می‌شود. شما باید با پیمودن مراحل و از بین بردن گروهک های نظامی‌ای که توسط جوزف سید، رهبر دیوانه‌ی این گروه تشکیل شده است، به هدف اصلی خود یعنی جورف سید برسید و آن را دستگیر نمایید.

در این میان شما تنها نیستید بلکه سه تن از افراد مهم با شما همراه هستند. فردی به نام Pastor Jerome که کشیشی آفریقایی-آمریکایی است یکی از آن سه تنی است که همراه شما به مبارزه با جوزف سید می پردازد. فرد دیگر، شخصی به نام Mary May می‌باشد که صاحب یک رستوران در این منطقه است. و آخرین شخصی که می‌خواهد به یاری شما بشتابد فردی به نام Nick Rye می‌باشد. او در قدیم یک نظامی بوده و با انواع اسلحه‌ها آشنایی کامل دارد و می‌خواهد به شما در این عملیات کمک کند.

بازی از گرافیک فوق العاده‌ای برخوردار است و به علت بهینه بودن این بازی زیبا، شما می‌توانید با ضعیف ترین سیستم به تجربه‌ی این بازی هیجان انگیز بپردازید و از آن لذت ببرید.

 

تصاویری از محیط بازی Far Cry 5 …

سیستم موردنیاز برای اجرای بازی:

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

Processor:  Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics:  NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)

DirectX: Version 11

Hard Drive: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی:

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

Processor:  Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics:  NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)

DirectX: Version 12

Hard Drive: 40 GB available space

khat-1

downدانلود نسخه FitGirl بازی Far Cry 5:

پارت اول

پارت دوم

پارت سوم

پارت چهارم

پارت پنجم

پارت ششم

پارت هفتم

پارت هشتم

پارت نهم

 

 

حجم: 16.1 گیگابایت

رمز فایل های فشرده: www.bazitak.ir

تبلیغات