نیم نگاهی به بازی Sea of Thieves

23 فروردین 1397
bazitak'psd'

Sea of Thieves یک بازی چند نفره برای ماجراجویی های دزدان دریایی است که از دید اول شخص صورت می‌گیرد . و برای 2 پلتفرم : pc , xbox one منتشر شده.

مشخصات بازی Sea of Thieves :

پلتفرم : PC – Xbox One

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Rare

منتشر کننده : Microsoft Studios

سبک بازی : ماجرایی – اکشن اول شخص

گیم پلی Sea of Thieves :

گروهی از بازیکنان با استفاده از یک کشتی دزدان دریایی سفر می کنند و به گشت و گذار در یک دنیای ازاد می‌پردازند که هر یک نقش های مختلفی نظیر فرمان، بادبانی، ناوبری و شلیک توپ ها را برای خود در نظر می‌گیرند.بازیکنان به جستجو ادامه خواهند داد، غنایم جمع‌آوری می‌کنند و با دیگر بازیکنان درگیر می‌شوند. Sea of Thieve یک دنیای بازی مشترک است، به این معنی که گروهی از بازیکنان به طور منظم در سراسر ماجراهای خود روبرو می شوند.این بازی یک سبک هنری کارتونی است که یک موتور فیزیک اغراق‌آمیز دارد تا به بازیکنان اجازه دهدحرکات نمایشی جالبی را مانند پرتاب توپ از کشتی را به سادگی انجام دهند.

بازیکنان می‌توانند از طریق انجام ماموریت‌ها به نام سفرها، غارت کشتی‌های دیگر یا هجوم به یک قلعه اسکلت که حاوی مقادیر زیادی طلا هستند ، سکه‌های خود را جمع‌آوری کنند که این طلا ها را می توان برای خرید همه چیز مانند سلاح‌, پوست و بادبان‌های جدید برای کشتی به کار برد.

dly1l6rimyv3mbqqyru7

Sea of Thieves توانسته عنوان «سریع‌ترین فروش در میان آی‌پی‌های جدید فرست پارتی xbox one در نسل هشتم» را از آن خود کند.

Rare شرکت سازنده بازی در این باره نوشت:

ما واقعا از این همه بازیکن که دور یکدیگر جمع شده‌اند، شگفت‌زده شده‌ایم. بیش از ۴۰۰ هزار نفر به Xbox Club برای پیدا کردن هم‌تیمی پیوسته‌اند و بیش از نیم میلیون نفر در ایکس باکس لایو با هم‌تیمی‌های خود دوست شده‌اند.

می‌دانیم که در این میان مشکلاتی وجود داشتند که آن‌ها را برطرف کردیم و در آینده باز هم آن‌ها را شناسایی خواهیم کرد و از بین خواهیم برد. می‌خواهیم بدانید که تمامی اعضای استودیو ریر سخت در تلاش هستند تا مشکلات تک تک بازیکن‌ها را شناسایی کنند و آن‌ها را از بین ببرند. این اولین اولویت مهم ما است.

تصاویری از محیط بازی :

Screenshots-6 Sea-of-Thieves shared_world.1516984653.png

تبلیغات
برچسب ها: