آموزش شناساندن فایل بازی های یوبی سافت در UPlay

2 فروردین 1397
uplay

شاید برای خیلی از شما سوال این مورد پیش آمده باشد که دیتا یا همان فایلای اصلی بازی های مربوط به کمپانی یوبی سافت را از سایت های دیگری دانلود کرده باشید و با خرید اوریجینال بازی اقدام  چگونه به نصب آن اقدام شود.  


البته یادتان باشد بازی های که توسط یوبی سافت ساخته یا خود این شرکت ناشر آن ها بوده را فقط میتوانید در uplay اقدام به نصب آن نمائید به عبارتی دیگر بازی های این کمپانی فقط در خود این برنامه وجود دارد .دراینجا می خواهم فایل های بازی The Division را در یوپلی که از قبل در اینجا سی دی کی آن را در اکانتم فعال کردم ، برای نرم افزار شناسایی کنم .

ابتدا وارد اکانت خود شده ، سپس به بخش Game رفته در آن جا بر روی گیم مورد نظر خود کلیک کرده در این جا با دو گزینه اصلی به نام Download و Locate installed game روبرو می شوید اگر فایل های بازی در سیستمتان وجود ندارد بهتر است قبل از اینکه از سایت دیگری اقدام به دانلود کنید از اینجا این کار را انجام دهید چرا که با توجه به آپدیت های روز افزون بازی ها به خصوص آن هایی که  تازه منتشر شده اند ممکن است فایل های دانلودی بعضی از سایت ها نیاز به آپدیت و یا حتی تعمیر – به علت وجود ویروس ها و بدافزار ها-باشند.

ولی در این آموزش فرض بر این است که  شما فایل های بازی را دارید به همین خاطر گزینه Locate installed game را کلیک کرده و روی فایل بازی در محلی که وجود دارد کلیک کرده و انتخاب نمایید توجه داشته باشید فقط روی فایل اصلی بازی کلیک کنید که در این جا اسم آن Tom Clancy’s The Division می باشد. سپس فایل ها شروع به شناسایی شده ؛ پس از اتمام باید با پیامی که در ویدئو مشاهده کرده اید ، مواجه شوید ؛ و می توانید بدون هیچ مشکلی وارد بازی شوید.

توجه داشته باشید اگر بعد از انجام شناسایی شروع به دانلود شود یا نسخه بازی شما قدیمی است یا ممکن است فایل شما کرک شده و یا توسط بدافزار های همچون ویروس آلوده شده باشد .در انتها برای شما ویدئویی آماده کرده ام ؛ همچنین می توانید سوالات خود را در این زمینه مطرح نمائید .

متاسفانه در پخش ویدئو مشکلی پیش آمده که به زودی رفع خواهد شد شما می توانید این ویدئو را در صفحه آپارات مشاهده نمائید. 

مشاهده ویدئو در آپارات

تبلیغات