گزارش : سری بعدی Assassin’s Creed در یونان باستان جریان خواهد داشت

28 اسفند 1396
aclogo

بسیاری از طرفداران سری Assassin’s Creed هر سال شایعاتی پیرامون معرفی سری جدید این سری عادت  دارند . با این حال Ubisoft  زودتر از آنچه به فکرتان خطور کند از بازی بعدی این سری رونمایی می‌کند ؛ به نظر می‌رسد این موضوع برای نسخه بعدی این سری مانند سایر نسخه ها نیز رخ داده است و با توجه به این شایعات، سری بعدی Assassin’s Creed به دوره زمانی یونان باستان خواهد رفت.

assassin's creed origins

افرادی که این موضوع را فاش کردند از منابعی می باشند که به Ubisoft  ارتباط نزدیک تری دارند.اگرچه پیشنهاد ما بر این است که این موضوع را تا زمانی که خود سازنده  به طور رسمی تایید نکرده اند صرفا به عنوان احتمال در نظر بگیرید ؛ اما در سال 2015 (زمانی که  Assassin’s Creed Origins دران زمان به اسم Empire شناخته می شد ) به گفته برخی از منابع موثق از سوی یوبی سافت ممکن بود یونان باستان درآن سری جریان داشته باشد ولی برخلاف انتظارات مصر مورد توجه سازندگان قرار گرفت. درست بعد از آن زمان منابع مذکوربلافاصله اذغان کردند که یونان باستان دنباله رو مصر باستان خواهد بود .

چیزی که احتمال این موضوع را قوی تر از قبل می کند ، موضوعی هست که در توییت آقای رافائل لاکوست (کارگردان هنری Assassin’s Creed Origins) از سفر خود به یونان به اشتراک گذاشته شده است ایشان سال قبل در مورد سری بعد AC  که دراین کشور جریان خواهد داشت اشاره کردند.
همچنین آقای رافائل لاکوست در توییتر خود تصویر زیر را با کپشن “یونان Meteora” منتشر کردند:

Raphael Lacoste2

 

به گفته این منبع Assassin’s Creed بعدی برای پاییز 2019 برنامه ریزی شده است و برای پلیتفرم های PS4  ، Xbox One ، PC منتشر خواهد شد اما خبری از پورت شدن این عنوان برای Nintendo Switch نیست درحالیکه طبق بررسی ها اگر دقت کنید متوجه خواهی شد که عنوان فعلی Assassin’s Creed (یا همان Assassin’s Creed Origins) برای نسخه استاندارد Xbox one به درستی اجرا نمی شود.
نظر شما در این مورد چیست؟آیا مثل سابق ممکن است این اخبار صحت داشته باشد یا باید به عنوان شایعات این موضوع را فهمید؟

تبلیغات