دانلود بازی Constructor برای کامپیوتر

constructor

در این مطلب ما برای شما بازی Constructor را آماده دانلود کرده ایم تا در ادامه مطالب این بازی را دریافت و از آن لذت ببرید؛ با ما همراه باشید …

بازی Constructor یک بازی در سبک استراتژیک می باشد که به تازگی منتشر و توسط گروه قدرتمند CPY کرک شده است. در این بازی در نقش سرمایه دار مهم و بزرگ املاک تازه ساخته شده قرار خواهید گرفت که بایستی با رقیبان خویش برای ساخت شهری پررونق و پرسود مبارزه کنید و از آنان پیشی بگیرید.

آن هم به هر وسیله ای که شده! در شهری که همه جور اتفاقی می افتد، نمی توانید بدون پایین کشیدن بعضی به بالاترین مقام برسید. از معاملات خطرناک گرفته تا ترفندهای با تدبیر و هر کاری که می توانید انجام دهید تا از یک ارباب زاغه نشین کوچک به ملاکی ثروتمند و کثیف مبدل شوید.

با پیشرفت های زیاد می توانید از رقیبانتان پیشی بگیرید و با آنها بجنگید تا به مقام بالایی دست پیدا کنید ولی مواظب حملات آنها باشید، زیرا ممکن است که به شما حمله کنند و جنگی در بین رقبا با شما صورت گیرد.

نقشه های شهر را می توانید برای نبردهای مولتی پلیر آنلاین در مقابل سه حریف خود طراحی و بکشید، خانه ها و کارخانجات را بسازید، با خواسته های پی در پی مستاجران خود مقابله کنید و نیز دسته ای از شخصیت های نامطلوب را تحت کنترل خود نگه دارید! این گروه رنگی فاسد را می توان در برابر حریفان نیز با تاثیر مضحک و ویران کننده استفاده نمود. اگر همه چیز در حال فروپاشی بود، مافیا را خبر کنید.

 

تصاویری از محیط بازی Constructor …

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or Windows 10
Processor: Dual Core 2.4GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 9 Compatible – Nvidia Geforce 6600 / ATI Radeon X1600 or faster with Shader Model 3 and 256 MB VRAM
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or Windows 10
Processor: Quad Core CPU or Dual Core CPU (Intel Core 2.8 GHz, AMD Athlon 64 X2 4400+ or faster)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 9 Compatible – Nvidia Geforce 8800GT / ATI Radeon 4850 or faster with Shader Model 3 and 512 MB VRAM
Storage: 10 GB available space

khatdownدانلود نسخه CPY:

 

حجم: 3.9 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

تبلیغات