نسخه Starter Edition عنوان For Honor برای رایانه‌های شخصی معرفی شد!

24 اسفند 1396
نسخه Starter Edition عنوان For Honor برای رایانه‌های شخصی معرفی شد!

امروز نسخه Starter Edition عنوان For Honor توسط کمپانی یوبیسافت معرفی شد و طبق اطلاعات منتشر شده این نسخه تنها برای کاربران رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود؛ برای اطلاع از جزئیات این خبر با بازی تک همراه باشید …

همانطور که از نام آن پیداست این نسخه محتوای کمتری را نسبت به نسخه اصلی دارا می‌باشد. به عنوان نمونه بازیکنان تنها به 3 تا از کاراکترهای این عنوان، یعنی کاراکترهای Warden، Raider و Kensei Vanguard، دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این سه کاراکتر پس از ورود به بازی و انتخاب تیم نیز سه کاراکتر دیگر نیز باز خواهند شد. این نسخه از بازی هم‌اکنون با $14.99 بر روی شبکه‌های Steam و Uplay در دسترس کاربران قرار دارد.

علاوه بر این ها یوبیسافت امتیاز ویژه ای را برای کسانی که این نسخه را خریداری می‌کنند در نظر گرفته است. اگر شما نسخه Starter را خریداری کنید و تصمیم بگیرید تمامی کاراکترهای باقی مانده را نیز برای خود باز کنید، می‌توانید براحتی این کار را با پرداخت 50,000 steel (واحد پول در بازی For Honor) انجام دهید. درحالی که باقی کاربران برای باز کردن هر کاراکتر باید 8,000 steel پرداخت کنند.

نسخه Starter Edition عنوان For Honor از امروز در دسترس کاربران Steam و Uplay قرار می‌گیرد. متاسفانه هنوز از انتشار این نسخه بر روی کنسول ها اطلاعاتی در دسترس نیست.

تبلیغات