دانلود بازی Call of Duty WWII برای کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty WWII برای کامپیوتر

در این مطلب قصد داریم تا بازی Call of Duty WWII را برای شما عزیزان آماده سازیم تا از این بازی اکشن و هیجان انگیز که مدت ها منتظر آن بودید، لذت ببرید؛ در ادامه با بازی تک همراه باشید …

بازی Call of Duty WWII یک بازی معروف در بین اکثر گیمر هاست که در سبک اکشن می باشد و استودیو Sledgehammer آن را ساخته و نیز کمپانی مشهور Activision آن را منتشر نموده است. همانطور که می دانید همه ساله یک نسخه از سری بازی های Call of Duty منتشر می شود، اما طی چند نسخه اخیری که از این سری بازی مشهور نیز منتشر شده بود، ریشه ی اصلی این بازی، یعنی جنگ جهانی به فراموشی کامل سپرده شده بود و محوریت داستان نسخه های پیشین، جنگ در فضا و اتفاقانی در آینده بود.

اما کمپانی Activision به این نتیجه رسید که باید باز هم به ریشه ی خود بازگردد و این بار داستان جنگ جهانی دوم را نیز روایت می کند. داستان این بازی در مورد یک جوان 19 ساله‌ ای به نام “رونالد دنیلز” می باشد که در نقش یک سرباز تازه کار ایفای نقش می نماید. هیچ کس از او انتظار کار های بزرگ را ندارد زیرا او یک سرباز بی تجربه است!

قطعا نبرد برای او بسیار دلهره‌ آور است و میتواند کار را برای او سخت کند. در ابتدا رونالد باید از نبرد نورماندی مشهور جان سالم به در ببرد و پس از آن رونالد در قالب یک گروه ۱۲ نفره از نیرو‌های ارتش آمریکا، سفری را در دل اروپا بین سال‌های ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ آغاز خواهند کرد. تا در نهایت به برلین، پایتخت نازی‌ها برسند و پایان جنگ جهانی دوم را رقم بزنند.

 

تصاویری از محیط بازی Call of Duty WWII …

سیستم موردنیاز برای اجرای بازی:

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

Processor:  CPU: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz or AMD Ryzen™ 5 1400

Memory: 8 GB RAM

Graphics:  NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 or ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550

DirectX: Version 11

Hard Drive: 90 GB available space

khat-1

downدانلود نسخه FitGirl بازی Call of Duty WWII:

پارت اول

پارت دوم

پارت سوم

پارت چهارم

پارت پنجم

پارت ششم

پارت هفتم

پارت هشتم

پارت نهم

پارت دهم

پارت یازدهم

پارت دوازدهم

پارت سیزدهم

پارت چهاردهم

پارت پانزدهم

 

حجم: 28.6 گیگابایت

رمز فایل های فشرده: www.bazitak.ir

تبلیغات