دانلود بازی The Surge برای کامپیوتر

the Surge

در این مطلب ما برای شما بازی The Surge را آماده کرده ایم تا در ادامه مطالب آن را به صورت رایگان از بازی تک دریافت نمایید …

بازی The Surge در سبک های اکشن-نقش آفرینی می باشد که به تازگی منتشر شده و توسط گروه CODEX نیز کرک شده است.محیط این بازی در یک جامعه مدرن و پیشرفته رخ می دهد و داستان آن درباره کارمند کمپانی CREO به نام “Warren” بوده که مجهز به یک لباس مکانیکی پیشرفته شبیه اگژو مانند بوده و این لباس برای فعالیت در شرایط سخت طراحی شده است. اتفاقی مصیبت بار در اولین روز کاری شما را بیهوش کرده و پس از مدتی از خواب بر می خیزید و در حالی خود را در بخش ویران شده ی انبار کارخانه می یابید که مجهز به یک لباس نظامی پیشرفته (exoskeleton) هستید. ربات ها سر خود شده، همکاران شما دیوانه و هوش مصنوعی ها نیز سرکش شده اند، همه چیز و همه افراد قصد جان شما را دارند.

 

در بازی The Surge دشمنان مرگبار و غول های عظیم را در نبردی سخت و خطرناک از فاصله ای نزدیک از بین ببرید و با سیستم پیشرفته غارت بازی، عضوهای مشخصی از بدن دشمنان خود را هدف گرفته و قطع کنید. به سلاح های جدید مجهز شده و انواع جدیدتری از آنها و زره را با قطعات بریده شده از دشمن بسازید و خود را از طریق بالا بردن سطح به شیوه ای تازه قوی تر کنید. شما باید برای زنده ماندن و فرار از دست این ربات ها بجنگید و آنها را از پای در آورید.

The Surge وعده یک سیستم مبارزاتی سریع، تاکتیکی و خشن را داده که مجهز به یک سیستم هدف قرار دادن اندام های دشمن و از بین بردن آنها می باشد.

گرافیک بازی بسیار خوب تهیه شده و تمامی امکانات از جمله اسلحه ها مدرن می باشند و بسیار عالی و در عین حال پر اهمیت هستند. امیدواریم تا از این بازی بسیار عالی لذت کافی را ببرید و همچنان با سایت بازی تک همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی The Surge …

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1 GB, AMD Radeon R7 360 / NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: AMD FX-8370 (4,0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3,6 GHz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 4 GB, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

khatdownدانلود نسخه CODEX: در حال آپلود …

  • پارت اول
  • پارت دوم
  • پارت سوم
  • پارت چهارم
  • پارت پنجم
  • پارت ششم

 

حجم: 10.4 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

تبلیغات