دانلود سیو بازی Hitman 2: Silent Assassin

26 اردیبهشت 1396
hitman

در این مطلب ما برای شما سیو بازی Hitman 2: Silent Assassin را آماده کرده ایم تا در ادامه آن را به صورت رایگان از بازی تک دریافت نمایید …

عنوان Silent Assassin دومین عنوان از فرانچایز “هیتمن” می باشد. کمتر کسی است که فرانچایز محبوب “هیتمن” را نشناسد و آن را بازی نکرده باشد.بازی محبوب “هیتمن” همیشه پس از انتشار هر عنوان موفق تر از عنوان های پیشین خود بوده و همواره سعی بر این داشته تا گیم پلی جذاب و مخفی کاری بازی را نیز بیشتر سازد.

این بازی بسیار معروف نیز میباشد و توانسته است گیمر های زیادی را به خود جذب کند و فروش خوبی را داشته است. مامور 47 کشتن را کنار گذاشته بود ولی پس از ربودن پدر از کلیسا مجبور شد تا دوباره دست به قتل عام بزند و به حالت قبل خود باز گردد

او دوباره لپ تاپ خود را باز میکند و بازی را دوباره شروع میکند تا با دشمنانش بجنگد. این مامور در کار خودش بسیار خبره است و مانند یک شبح شما را به قتل می رساند. به طوری که هیچکس متوجه حضور آن نشود.

بازی از گرافیک قابل قبولی برخوردار است و محیط آن خوب طراحی شده است.

شما در این عنوان مانند عناوین پیشین در نقش “مامور 47” هستید و ماموریت دارید تا افرادی را که از سوی سازمان به شما معرفی می شود را نابود سازید و در قبال آن پول دریافت کنید. مراحل بازی کمی سخت و گیج کننده هستند، البته برای بعضی افراد اینگونه است. ما تصمیم گرفتیم تا در این پست برای شما سیو این بازی را آماده کنیم تا مراحلی را که نمیتوانید به اتمام برسانید را پشت سر گذاشته و از این بازی زیبا لذت ببرید.

khatdownدانلود سیو بازی Hitman 2: Silent Assassin: در حال آپلود …

دانلود با لینک مستقیم

حجم: 2 مگابایت

رمز: www.bazitak.ir

  • 318 بازدید
  • Seyed
تبلیغات
دیدگاه ها
  1. mehdi می‌گه:

    سلام Seyyed Moeid داداش خوبی؟
    دادا من ی سوالی ازت دارم اگه میشه لطفا ایدی تلگرامتو بده