دانلود بازی Call of Duty World At War برای کامپیوتر

7 اردیبهشت 1396
world at war cover'

در این مطلب ما برای شما بازی Call of Duty World At War را آماده کرده ایم تا در ادامه آن را به صورت رایگان از بازی تک دریافت نمایید …

بازی Call of Duty World At War روایت جنگ جهانی اول را میکند.شروع بازی واقعا زیباست و حس تنفر نسبت به ژاپنی ها را در شما به وجود می آورد.خط کلی داستان پیرامون نبرد آمریکایی ها با ژاپنی ها و روسها با نازی ها روایت می شود.

شما در این بازی باید در دو جبهه ی ایالت متحده و روس بجنگید. در ابتدای بازی کنترل شخصی به نام “میلر” که عضوی از گروه تکاوران دریایی آمریکا میباشد،به شما سپرده میشود. سال ۱۹۴۲ و نبرد آمریکایی ها علیه ژاپنی ها در سواحل اقیانوس آرام آغاز شده است.

شما توسط نیروهای ژاپنی اسیر شده اید و پس از مشاهده ی صحنه ای از شکنجه و مرگ دوستتان،منتظر کشته شدن خود نیز هستید که ناگهان سرجوخه Roebuck و همراهانش وارد میدان میشوند و شما را نجات می دهند. سپس به نبرد در جزیره Makin پرداخته و به نوعی قائله ختم میشود. دوسال بعد،“میلر” و Roebuck به همراه گروهشان وارد جزیره Peleliu میشوند و نبردی بی نظیر را شکل می دهند.

اما در همین زمان (سال ۱۹۴۲) و در مکانی دیگر از جنگ جهانی شما در کالبد سرجوخه Dimitri Petrenko که از اعضای ارتش سرخ روسیه میباشد، به جنگ نازی ها در برلین میروید. شما در مکانی به نام Stalingrad به صحنه ای از کشته شدن تمام همرزمانتان مواجه میشوید.

گرافیک بازی مثل همیشه عالی است.طراحی اسلحه ها بسیار خوب انجام شده و سازنده بازی سعی کرده است تا تمامی اسلحه ها را به شکل واقعی طراحی کند.گیم پلی بازی بسیار جذاب است و به گیمر ها حس و حال جنگ های جهانی را اهدا میکند.

تصاویری از محیط بازی Call of Duty World At War …

حداقل سیستم مورد نیاز:

Supported OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Pentium 4 @ 3 GHz/AMD 64 3200
Memory: 512 MB – 1 GB for Vista
Hard Drive: 8 GB Free
DirectX version: DirectX 9.0c
Sound: on-board or Better
Graphics Card: 256 MB nVidia GeForce 6600/ATI Radeon X1600

khatdownدانلود نسخه CODEX:

 

حجم: 5.8 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

 

کد های فعال سازی بازی:

L2PC-1PE1-E1L1-UHBT-B5CE

XWEL-EM2X-MU57-CXUP-1345

W7H1-L1WE-W5WC-5TUW-B90D

BX5L-U7BD-XMUP-11EM-7EC2

CLX5-EBB1-TB1X-DBE5-D4D6

MPC8-MD8P-78P1-75DU-890F

تبلیغات
دیدگاه ها
  1. کسری می‌گه:

    انلاین فعاله یا نه تورو خدا بنویسید