دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای کامپیوتر

5 اردیبهشت 1396
call of duty modern warfare 3

در این مطلب ما برای شما بازی Call of Duty Modern Warfare 3 را آماده کرده ایم تا در ادامه آن را به صورت رایگان از بازی تک دریافت نمایید …

کمتر کسی است که فرانچایز محبوب Call of Duty (ندای وظیفه) را نشنیده باشد.این فرانچایز بسیار محبوب و پرطرفدار است و روز به روز، به طرفداران آن اضافه می شود.بازی Call of Duty Modern Warfare 3 یکی از به یاد ماندنی ترین عنوان های این فرانچایز است.داستان این بازی ادامه داستان Modern Warfare 2 می باشد. وقتی Soap توسط ژنرال شپرد مورد حمله قرار میگیرد و مجروح میشود،ژنرال شپرد به سراغ کاپیتان Price میرود و با او درگیر میشود.پس از این درگیری Soap چاقویی که شپرد به وسیله ی آن Soap را مجروح کرده بود را از بدنش بیرون کشیده و به سمت شپرد پرتاب میکند و او را به قتل میرساند.Nikolai،کاپیتان Price و Soap را با خود می برد و بازی تمام شد.ولی ما انتظار داشتیم که این بازی ادامه ای داشته باشد که همینطور هم شد!

در Modern Warfare 3 شما در اولین سکانس ها در نقش Soap هستید که مجروح است و روی برانکارد خوابیده و توسط کاپیتان Price و Nikolai به درمانگاه پایگاه منتقل میشود.شما در این بازی در نقش شخصیت جدیدی به نام Yuri هستید که در قدیم دوست Makarov بوده و با او ارتباط داشته است.حالا Makarov دشمن آنهاست و میخواهد تمام مردم و حتی دوست صمیمی خود Yuri را از بین ببرد.او با بمب گذاری،باعث میشود تا Soap بسیار مجروح شده ولی طولی نمیکشد که دوام نمی آورد و می میرد.Yuri و کاپیتان Price برای انتقام از Makarov و نجات رئیس جمهور از دست او به او و افرادش حمله میکنند و Makarov را به قتل می رسانند.

تصاویری از محیط بازی Call of Duty Modern Warfare 3 …

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS Version: Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or Better
Memory: 2 GB
Graphics: Shader 3.0 or Better 256 MB NVIDIA® GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or Better
Network: Broadband Connection and Service Required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection Required for Activation.
DirectX®: DirectX® 9.0c or Later
Disk Space: 16 GB
Sound Card: DirectX® 9.0c or Later

khatdownدانلود نسخه Reloaded:

 

حجم: 14.5 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

تبلیغات