دانلود بازی Max Payne برای کامپیوتر

9 اردیبهشت 1396
max

در این مطلب ما برای شما بازی Max Payne  را برای شما آماده کرده ایم تا در ادامه آن را به صورت رایگان از بازی تک دریافت نمایید …

بازی Max Payne یکی از بازی های معروف شرکت Rockstar Games است.شما در این بازی،در نقش یک مامور پلیس نیویورک به نام مکس پین هستید.مکس بسیار خوشحال است و سیگار را برای همیشه کنار گذاشته است تا فرزندش اذیت نشود.

او با خوشحالی به خانه می رود تا شبی خوش را در میان خانواده اش سر کند که متوجه اتفاقاتی در خانه اش می شود.مکس به طبقه ی بالا می رود و صدای شلیک گلوله ای را می شنود.معتادان همسر و بچه مکس را به قتل رساندند و مکس را بسیار خشمگین ساختند.مکس تنها به دنبال عامل اصلی این قتل است.

در آن دوره ماده مخدری به نام “V” منتشر شده بود که قاتلان همسر و بچه او، از این مخدر دیوانه کننده استفاده کرده بودند.حال مکس به دنبال عامل اصلی این ماده است تا او را به سزای اعمالش برساند.گرافیک بازی بسیار عالی است و کاراکتر اصلی یک ویژگی به خصوصی دارد. این ویژگی پرش اسلو موشنی است که بازی را بسیار جذاب کرده است.گیمران زیادی این بازی را اجرا کرده و لذت بسیاری از این بازی برده اند.بازی دارای داستان بسیار عالی و غمناکی است که حتی گیمر ها را احساساتی می کند.

تصاویری از محیط بازی Max Payne …

khatdownدانلود نسخه کامل: 

دانلود با لینک مستقیم

حجم: 680 مگابایت

رمز: www.bazitak.ir

 

تبلیغات