دانلود بازی Max Payne 2 برای کامپیوتر

7 اردیبهشت 1396
max

در این مطلب ما برای شما بازی Max Payne 2 را آماده کرده ایم تا در ادامه آن را به صورت رایگان از بازی تک دریافت نمایید …

بازی Max Payne 2 ادامه داستان قسمت اول نیز می باشد.پس از اینکه خانواده مکس توسط یک سری معتاد و تبهکار کشته می شود مکس فقط به دنبال قاتلان اصلی همسر خود میگردد.در این قسمت مکس دوباره با دوست خود یعنی Mona Sax رو به رو میشود که پس از این رویارویی اتفاقاتی برای مکس و مونا می افتد.

تبهکاران به دنبال آن دو هستند و مکس و مونا نیز برای زنده ماندن و پیدا کردن سرکرده آنها مبارزه میکنند. این اتفاقات از وقتی شروع شد که مونا پس از بازداشت شدن در اداره ی پلیسی که مکس در آن کار می کند، تبهکاران برای پیدا کردن مونا، به آنجا حمله می کنند و تعدادی از افسران پلیس را می کشند ولی موفق به پیدا کردن مونا نمی شود.

مکس هم به دنبال آن ها راه می افتد و تعدادی از آنها را می کشد. پس از آن داستان جالب تر می شود. مکس با سوار شدن در یکی از ون ها به طور مخفیانه، به پایگاه آنها می رود. در آخر مونا به ضرب شلیک گلوله ای کشته می شود و سرپرست این خلاف کاران کشته می شود ولی مکس دوباره غمگین و ناراحت است. ناراحت از دست دادن مونا زیرا مکس به او علاقه مند بود.

گرافیک بازی نسبت به نسخه اول بهتر شده و همچنان داستان بازی بسیار عالی است.همچنان پرش های اسلوموشن در بازی وجود دارد و این حرکت نیز بسیار برای گیمر ها جالب و پرطرفدار است.

 

تصاویری از محیط بازی Max Payne 2 …

khatdownدانلود نسخه کامل بازی Max Payne 2:

دانلود با لینک مستقیم

حجم: 1.4 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

 

تبلیغات
دیدگاه ها
  1. amirali.n می‌گه:

    سلام لینک وجود نداره یا فعال نیست