دانلود بازی Renoir برای کامپیوتر

header

در این مطلب بازی Renoir را برای شما آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان آن را از بازی تک دریافت کنید…

Renoir بازی جدیدی در سبک ماجرایی می باشد که در سال 2016 توسط Black Wing Foundation ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. James Renoir یک افسر پلیس بود، او در حوزه اصلی اداره پلیس و در محلی پر از جرم و جنایت خدمت می کرد، قدرت خانواده های مافیا رو به روز بیشتر و بیشتر شده و تأثیر و نفوذ آن ها، همانند علف های هرز در همه جا گسترده میشد. می توان گفت راه رسیدن به بالا دست ترین مقام های سیاسی نیز از طریق مافیا می گذرد، پلیس نیز در چنین شرایطی توسط دولت فلج شده است، از این رو توانایی انجام هیچ کاری در این زمینه را ندارد. 

James Renoir اکنون در قالب یک شبح نقش آفرینی می کند، او دارای توانایی هایی منحصر به فرد است که می بایست پازل های موجود در وضعیت حکومتی را حل کند. او از طریق سایه ها به دنبال عدالت می گردد، او باید تمامی جوانب را زیر نظر داشته و از نور دوری کند، از این رو بازی به کلی در محیطی تاریک به تصویر کشیده شده است. قابلیت شبح بودن James Renoir به اون این امکان را می دهد که با سفر به گذشته و خاطرات خود، به قاتل خودش برسد.

حداقل سیستم مورد نیاز :

    OS: Windows 7 / 8.1 / 10
Processor: Intel Core i3 or Equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GTX650 Ti or Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB Available Space

سیستم پیشنهادی :

    OS: Windows 7 / 8.1 / 10
Processor: Intel Core i5 or Equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX670 or Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB Available space 

تصاویری از محیط بازی :

 کاور بازی :

edug4mr

باکس دانلود :

دانلود پارت ۱ 

 

حجم: 1.4 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

دارای 5 درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید

تبلیغات