دانلود بازی euro truck simulator 2 Vive LA France

maxresdefault-5

چندی پیش جدید ترین دی ال سی بازی euro truck simulator 2 به نام VIVE LA FRANCE منتشر شد که هم اکنون می توانید نسخه ی کرک شده و سالم این بازی را از بازی تک مرجع تخصصی گیم دانلود کنید. این دی ال سی به شما امکان رانندگی در جاده های فرانسه علاوه بر سایر قیمت های اروپا را می دهد نسخه ی قرار گرفته شده شامل خود بازی به همراه تمامی اپدیت ها و دی ال سی های تا به حال منتشر شده است که بصورت فشرده شده و کاملا سالم در خدمت شما قرار گرفته شده بازی euro truck simulator 2 از زمان انتشار تا به امروز هوادران و علاقه مندان خودش رو داشته و انتشار دی ال سی برای بازی بعد از حدود3 سال نشان دهنده ی وجود مشتاقان زیاد این بازی هست

hints به نکات زیر توجه کنید:

1 – تمامی فایل های دانلودی بازی تک دارای 5 درصد ریکاوری می باشند به همین دلیل میتوانید با خیال راحت آنها را دانلود کنید این قابلیت درصد خرابی فایل های دانلودی را به صفر می رساند و اگر فایلی ناقص دانلود شود میتوانید آن را با نرم افزار Winrar تعمیر کنید.

2 – برای اکسترکت کردن فایلها حتما از آخرین نسخه ی نرم افزار Winrar که کرک شده است استفاده کنید و رمز فایلها را خودتان تایپ کنید.

 

3 – مهم: قبل از شروع دانلود تمامی لینک های دانلود را در نرم افزار IDM ذخیره کنید تا اگر لینک ها حذف شدند بتوانید باقی پارت ها را نیز دریافت کنید.

khat

دانلود نسخه fitgirl از سرور سایت:
 
حجم: 1.75 گیگابایت
رمز: www.bazitak.ir
دارای 5 درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید
تبلیغات