بازی Battlefield 1 رکورد زد

30 مهر 1395
battlefield_1_faceoff

جالب است بدانید این بازی به محض انتشار رکورد زد ! رکورد این بازی جوری بود که توانست تا حدودهای بازی FIFA 17 برسد، سازندگان این بازی گفتند ما بسیار خرسندیم که توانستیم بازی ارائه کنیم که این قدر طرفدار داشته باشد.

این بازی هم اکنون ۲۰۰ کاربر انلاین دارد یعنی در واقع ۲۰۰۰ نفر دارند بتلفیلد ۱ را به صورت انلاین تجربه میکنند.                                                                                                                                                                                                                                                                       

توضیحاتی درباره ی این بازی:

طرفداران بازی‌های سبک شوتر اول‌شخص، این روز‌ها منتظر عرضه ساخته جدید استودیو دایس یعنی Battlefield 1 هستند. بازی که از همان زمان انتشار اولین تریلرش گیمر‌ها را مشتاق تجربه خود کرده و این اشتیاق پس از عرضه نسخه بتای عمومی بازی بیشتر هم شد. بتلفیلد ۱ بالاخره در تاریخ ۳۰ مهر برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی عرضه می‌شود و اخیرا نمره‌های آن منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند اشتیاق‌مان برای تجربه بازی، بی‌دلیل نبوده است و این اثر نه‌تنها یکی از بهترین شوتر‌های امسال، که یکی از بهترین‌ها در سال‌های اخیر است.

بتلفیلد ۱ بازه تاریخی جدیدی را انتخاب کرده است و وقایع آن در جنگ‌جهانی اول روایت می‌شوند. به‌علاوه بر خلاف نسخه‌های پیشین این سری که همواره روی بخش چندنفره تمرکز بیش‌تری داشتند، سازندگان تلاش زیادی برای خلق داستانی عالی در قسمت تک‌نفره داشته‌اند و به همین دلیل هم برای اولین بار در این سری شاهد روایت داستان از دید چند سرباز مختلف هستیم و شخصیت‌های مشهوری مثل لارنس عرب هم در بازی حضور دارند.

 

گیم‌اسپات: ۹۰ از ۱۰۰
بتلفیلد ۱ فقط یک مقدمه برای یکی از وحشتاک‌ترین رویداد‌های تاریخ بشریت است. ولی یک بازی کامل و بسیار غنی است که هم داستانی عالی روایت می‌کند و هم بخش چند‌نفره فوق‌العاده‌ای دارد.

 

فوربس: ۸۰ از ۱۰۰
بخش چندنفره بازی بتلفیلد ۱ به این شکل است که برای هر بار کشتن دشمن با سر‌نیزه یا نصف کردن آن‌ها با شمشیر از روی اسب، ۲۰ بار توسط تانک‌ها یا تک‌تیرانداز‌ها کشته می‌شوید و این باعث می‌شود تجربه این بخش بیش از اینکه مفرح باشد، عذاب‌آور شود. بخش تک‌نفره بازی هم با اینکه داستان خوبی دارد، ولی یک تجربه نهایتا ۶-۷ ساعته است و اصلا به این شکل نیست که فقط همین بخش ارزش پولی را که بابت بتلفیلد ۱ پرداخت می‌کنید داشته باشد. پس اگر عاشق بخش چند‌نفره هستید، این بازی برای شما است. ولی در غیر این‌صورت، شاید نتوانید از بازی لذت ببرید.

 

گیمز رادار +: ۸۰ از ۱۰۰
بخش چندنفره امتحان پس‌داده و موفق بازی‌های بتلفیلد، در این نسخه هم حضور دارد و فقط فضای آن به جنگ جهانی اول تغییر یافته است. بخش داستانی بازی هم داستانی جذاب ولی نه‌چندان عمیق روایت می‌کند

 

هاردکور گیمر: ۸۰ از ۱۰۰
بخش داستانی بتلفیلد ۱ هنوز هم آنطور که باید خوب نیست و بیش‌تر شبیه یک مرحله آموزشی هشت ساعته به نظر می‌رسد که گیمر‌ها را برای هدایت هواپیما‌ها و تانک‌ها در بخش چند‌نفره آماده می‌کند. ولی در بخش چندنفره بازی کماکان عالی عمل می‌کند و تمام آن چیز‌هایی را که طرفداران این سری دوست دارند، در بازه زمانی که تا به حال تجربه نکرده‌اند، ارائه می‌دهد.

تبلیغات