انتشار بازی Watch Dogs 2 برای پلتفرم PC تاخیر خورد

30 مهر 1395
Watch_dogs 2

به گفته ی یوبیسافت نسخه ی دیگر پلتفرم ها همان 25  آبان منتشر می شود،  اما نسخه PC نهم آذر ماه منتشر خواهد شد، یوبیسافت برای جبران در بازی یک کد انلاین 5 ساعته به همراه یک عدد DLC قرار میدهد.

توضیحاتی در رابطه با این بازی:

عنوان Watch Dogs بیش از 9 میلیون نسخه فروش داشته و آقای جاناتان مورین، کارگردان این عنوان نیز در مصاحبه ای عنوان کرده بود که نسخه اول کامل نبود و برای موفقیت در ساخت نسخه بعدی باید به ریسک پذیر بودن ادامه داد.

در بازی Watch Dogs 2 بازیکنان در پیشروی مراحل حق انتخاب دارند؛ انجام ماموریت ها به صورت مخفیانه و بدون کشتن هیچ شخص و یا قتل عام تمامی دشمنان با سر و صدای بالا

بازی در شهر سانفرانسیسکو رخ می‌دهد که از سیستم عامل ctOS 2.0 در آن استفاده شده و مارکوس تصمیم گرفته که این سیستم عامل را از بین ببرد و به حالت آفلاین دربیاورد. مارکوس توانایی هک کردن هر چیزی را دارد. هر دستگاه آنلاینی قابلیت هک شدن دارد و می‌توان پهپادها، اتومبیل‌ها، ربات‌های امنیتی و وسایل مختلف را کنترل کرد. حتی در بازی می‌توان به وسیله‌ی پرینتر سه‌بعدی پهپاد و سلاح ساخت و از آن در ماموریت‌های مختلف کمک گرفت.

از دیگر ویژگی‌های این عنوان می‌توان به روند هک کردن مخفیانه اشاره کرد که به این وسیله می‌توان ماموریت‌های بازی را بدون تیراندازی و کشتن حتی یک نفر به پایان رساند.

بازی سگ‌های نگهبان ۲ فضایی Open-World دارد و گیمرها می‌توانند به شکل‌های مختلف به مکان‌هایی که در طول بازی مشخص می‌شود، بروند. سیستم رانندگی بازی با بهبودهای زیادی همراه بوده و به همین دلیل مارکوس بسیار بهتر از «ایدن» (Aiden) قهرمان قسمت اول، رانندگی می‌کند. گیمرها در این بازی می‌توانند به «سیلیکون ولی» (Silicon Valley) و قسمت‌های مختلف ایالت سانفرانسیسکو بروند. در ناحیه‌ی سیلیکون ولی تکنولوژی‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها برای پیشبرد بازی استفاده کرد.

در عنوان Watch Dogs 2 با سناریوی چندنفره هم مواجه خواهید شد که در این قسمت می‌توانید مراحل بازی را به صورت چند نفره و به حالت Co-op به پایان برسانید.

تبلیغات