ساخت بازی Call of Duty: Infinite Warfare رسما به پایان رسید

6 مهر 1395
callofdutyinfinitewarfare

Infinity Ward از اتمام رسمی مراحل تولید Call of Duty: Infinite Warfare خبر داده است با بازی تک و و جزئیات این خبر همراه باشید…

طرفداران Call of Duty اکنون می‌توانند با اعلام Infinity Ward مبنی بر گلد شدن بازی Infinite Warfare جشن بگیرند. گلد، اصطلاحی است که برای بازی‌هایی استفاده می‌شود که مراحل تولید را پشت سر گذاشته‌اند.

Infinity Ward در اطلاعیه خود برروی توئیتر رسمی استودیو در این رابطه نوشت:

ما گلد شدیم و برای بتای چندنفره آینده و تمام بهینه‌سازی‌هایی که با بازخورد‌های شما می‌توانیم جهت انتشار بازی انجام‌ دهیم، هیجان‌زده هستیم.

این بدان معنی است که بازی اکنون با پشت سر گذاشتن مراحل توسعه، در حال آماده‌سازی جهت کپی برروی دیسک‌ است. با توجه به ارائه ریمستر Modern Warfare به همراه بازی، احتمالا این ریمستر نیز برای همراهی با Infinite Warfare مراحل پایانی را سپری می‌کند. اینفینیتی وارد اکنون برای آغاز بتای بازی Infinite Warfare در ماه اکتبر برروی هر دو کنسول Ps4 و Xbox One آماده می‌شود. هر گونه متعادل‌ سازی برای ویژگی‌های بازی از این پس نیازمند اعمال در یک پچ بروزرسانی برروی Infinite Warfare خواهد بود.

بازی‌های Call of Duty تا به امروز به ندرت با تاخیر روبرو شده‌اند، به همین دلیل شنیدن انتشار به موقع بازی در سال جاری خبر خوبی محسوب می‌شود. با نگاهی به سایر بازی‌های محبوب از جمله South Park: The Fractured But Whole و Gran Turismo Sport، شاهد تاخیر در انتشار هر دو بازی تا سال 2017 هستیم. این در حالی است که اخیرا از تاخیر در انتشار The Last Guardian تا ماه دسامبر خبردار شده‌ایم.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty: Modern Warfare Remastered در تاریخ 14 آبان‌ ماه برای هر سه پلتفرم Ps4 ، Xbox One و Pc منتشر خواهد شد.

تبلیغات