زمان آغاز بتا چندنفره Call of Duty: Infinite Warfare رسما اعلام شد

3 مهر 1395
callofdutyinfinitewarfare

Activision رسما زمان آغاز بتای چندنفره بازی Call of Duty: Infinite Warfare را برای Ps4 و Xbox One اعلام کرد با بازی تک و جزئیات خبر همراه باشید…

در جریان رویداد Call of Duty XP بود که Activision از آغاز بتای چندنفره بازی Call of Duty: Infinite Warfare در ماه اکتبر خبر داد. اکنون این کمپانی رسما تاریخ دقیق آغاز نسخه بتا را PS4 و Xbox One اعلام کرده است. متاسفانه، بتای چندنفره برای دارندگان رایانه‌های شخصی منتشر نخواهد شد.

بتای چندنفره این بازی در دو پایان هفته مختلف آغاز می‌شود. اولین سری شامل پیش‌خریدکنندگان نسخه PS4 بازی است که در تاریخ 23 مهر ( 14 اکتبر ) ساعت 20:30 به وقت ایران آغاز خواهد شد. اولین پایان هفته در تاریخ 26 مهر ( 17 اکبتر ) در ساعت 20:30 به اتمام می‌رسد. دومین سری از بتا شامل دارندگان هر دو نسخه PS4‌ و Xbox One خواهد شد. در این سری نیز شما باید جزئی از پیش‌خریدکنندگان بازی باشید تا از تاریخ 30 مهر ( 21 اکتبر ) ساعت 20:30 به وقت ایران بتوانید به جمع تجربه کنندگان بتای چندنفره بپیوندید. دومین سری نیز در تاریخ 3 آبان ( 24 اکتبر ) ساعت 20:30 به پایان می‌رسد.

با وجود اعلام تاریخ شروع بتای چندنفره، Activision و Infinity Ward هنوز جزئیاتی را در رابطه با محتوای این بتا اعلام نکرده‌اند. با این حال، این احتمال وجود دارد تا در اوایل ماه آینده و با نزدیک شدن به تاریخ آغاز بتا جزئیات کاملی را از ویژگی‌های بتای چندنفره بدست بیاوریم.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty: Modern Warfare Remastered در تاریخ 14 آبان ماه برای هر سه پلتفرم Pc , Ps4 , Xbox One منتشر خواهد شد.

تبلیغات