دانلود بازی BioShock Infinite برای PC

bioshock-infinite

در این مطلب بازی BioShock Infinite را برای شما آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان آن را از بازی تک دریافت کنید…

عمده وقایع نسخه ی سوم یعنی BioShock Infinite در شهری خیالی, معلق در آسمان توسط بالون های غول پیکر, به نام کلمبیا رخ می دهد. بر خلاف رپچر که در خفا ایجاد شده بود, کلمبیا توسط دولت آمریکا در اوج آسمان ها افتتاح شد, بیشتر به عنوان مبلغ سیاست ها و به دست آوردن دل مردم. این شهر به عنوان سمبل شروع ایده «استثنایی بودن» آمریکایی ها شناخته می شد.

همانطور که از ظاهر آن بر می‌آید، کلمبیا شهری شناور گونه در هواست که می‌تواند در صورت تمایل به هرجای دنیا سفر کند، اما پیش از شروع بازی، فاش می‌شود که از این شهر به عنوان یک کشتی جنگی غول پیکر نیز استفاده می‌شود و این امر در خلال شلیک به گروهی از چینی‌های شهروند به خوبی رونمایی شد، کمی بعد کنترل شهر از دولت آمریکا خارج شد و اندکی بعد مکان استقرار شهر هوایی از دید آمریکا دور شد و به طور کامل ناپدید شد. پس از این وقایع، انزوا گریبان گیر شهر شد و احزاب متفاوت برای بدست آوردن کنترل شهر جنگ‌های داخلی را شروع کردند.

طی زمانی که بازی ادامه پیدا می‌کند، تنها دو فرقه باقی‌مانده‌اند، اولی فرقه مؤسسان نامیده شده و توسط زاشاری هیل کومستاک رهبری می‌شود. کسانی که تنها به دنبال نگه‌داری شهروندان آمریکایی هستند و برای خارجی‌های ساکن در شهر هیچ احترامی قائل نمی‌شوند. گروه دوم واکس پاپلی نام داشته و توسط دیسی فیتزروی هدایت می‌شوند، مخالف سرسخت نژادپرستی افراطی. این گروه، گروهی چند ملیتی است، شکل گرفته از احزاب متفاوت با اهداف یگانه، که برای تحت کنترل گرفتن شهر و برگرداندن قوانین شهروندی سابق کلمبیا برای همه می‌جنگند. اما، سال‌های متوالی جنگ و قحطی باعث شده که این افراد دیگر به اهداف والای خود آنطور که باید و شاید اعتقاد نداشته و وضعیت این گروه مردم دوست گسستنی‌تر از همیشه جلوه می‌دهد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Windows Vista Service Pack 2 32-bit
  Processor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
  Memory: 2 GB
  Hard Disk Space: 20 GB free
  Video Card: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT
  Video Card Memory: 512 MB
  Sound: DirectX Compatible

 

سیستم پیشنهادی:

 • OS: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
  Processor: Quad Core Processor
  Memory: 4 GB
  Hard Disk Space: 30 GB free
  Video Card: DirectX11 Compatible, AMD Radeon HD 6950 / NVIDIA GeForce GTX 560
  Video Card Memory: 1024 MB
  Sound: DirectX Compatible

bioshock-infinite-poster

.:: برای دانلود BioShock: The Collection کلیک کنید  ::.

khat

down دانلود نسخه Complete Edition از سرور ترین بیت:

حجم: 17 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

دارای 5 درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید

تبلیغات