دانلود DLC جدید بازی Call of Duty Black Ops 3 با نام Descent

23 شهریور 1395
call-of-duty-black-ops-3-descent

در این مطلب آخرین DLC بازی Call of Duty Black Ops 3 که Descent نام دارد را آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید به صورت رایگان آن را از بازی تک دریافت کنید…

این بسته ی الحاقی تنها آخرین محتویات را به بازی اضافه نمیکند بلکه پایان دهنده سری Zombie Origins که سال پیش شروع شده بود است.

این بسته ی الحاقی دارای چهار نقشه ی مولتی پلیر یک فرم جدید Citadel و Micro خواهد بود، نقشه ی دیگر Outlaw نام دارد که یک استایل وسترن را شامل میشود که میتوان گفت بازسازی یکی از نقشه های Call of Duty: Black Ops 2 میباشد ، آخرین نقشه ی بازی Rapture نام دارد که باز سازی دوباره ای از نقشه Call of Duty: World at War میباشد.

برای مد زامی هم، بسته ی Salvation یک مرحله به نام Revelations اضافه خواهد کرد، این مرحله ی پایانی است که برای Origins Zombies که از هشت سال پیش و با سری بازی Call of Duty World at War شروع شده بود. در این مرحله شخصیت های اصلی یعنی Richtofen ،Dempsey ،Takeo و Nikolai بالخره هویت Doctor Monty را شناسایی میکنند، این مرحله نهایی درواقع مرحله ی نهایی بر علیه شیطانی باستانی است که در نبرد بین انسان و مردگان خواهد بود.

down دانلود نسخه Reloaded از سرور ترین بیت:

حجم: 11.4 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

دارای 5 درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید

 

توجه: برای نصب این DLC دو DLC قبلی بازی یعنی Eclipse و Awakening باید روی بازی شما نصب شده باشند اما به آپدیت های بازی نیاز ندارید زیرا تمامی آنها در Descent قرار دارند.

تبلیغات