آخرین بسته ی الحاقی Call of Duty Black Ops 3 برای پلی استیشن 4 هم اکنون در دسترس است

17 شهریور 1395
Call of Duty Black Ops 3

امروز آخرین بسته ی الحاقی بازی Call of Duty Black Ops 3 به نام Salvation برای دارندگان کنسول PS4 منتشر شد با بازی تک و جزئیات خبر همراه باشید…

این بسته ی الحاقی تنها آخرین محتویات را به بازی اضافه نمیکند بلکه پایان دهنده سری Zombie Origins که سال پیش شروع شده بود است.

این بسته ی الحاقی دارای چهار نقشه ی مولتی پلیر یک فرم جدید Citadel و Micro خواهد بود، نقشه ی دیگر Outlaw نام دارد که یک استایل وسترن را شامل میشود که میتوان گفت بازسازی یکی از نقشه های Call of Duty: Black Ops 2 میباشد ، آخرین نقشه ی بازی Rapture نام دارد که باز سازی دوباره ای از نقشه Call of Duty: World at War میباشد.

برای مد زامی هم، بسته ی Salvation یک مرحله به نام Revelations اضافه خواهد کرد، این مرحله ی پایانی است که برای Origins Zombies که از هشت سال پیش و با سری بازی Call of Duty World at War شروع شده بود. در این مرحله شخصیت های اصلی یعنی Richtofen ،Dempsey ،Takeo و Nikolai بلاخره هویت Doctor Monty را شناسایی میکنند، این مرحله نهایی درواقع مرحله ی نهایی بر علیه شیطانی باستانی است که در نبرد بین انسان و مردگان خواهد بود .

بسته Salvation شامل DLC pass پنجاه دلاری بازی Black Ops 3 می‌باشد که امکان خرید آن به تنهایی به قیمت 15 دلار محیا می‌باشد.

مارک لمیا به عنوان رئیس تری‌آرک در بیانیه‌ای اعلام کرد:

تیم ما در تری‌آرک بطور خستگی ناپذیری کار کردند تا سال شگفت انگیزی را برای بازیکنان Call of Duty Black Ops 3 خلق کنند و امیدواریم که طرفداران ما از اجرای آن به همان شکلی که در ساخت آن برنامه داشتیم سرگرم شده باشند. انتشار Revelations دارای ارزش احساساتی بسیاری است، این ماجراجویی بود که از هشت سال پیش شروع شد و طی یک داستان ویژه که برای طرفداران در نظر گرفته بودیم روی داد.

بسته Salvation ابتدا برروی کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه شده است که علت آن قرار داد انحصاری زمانی بین شرکت‌های اکتیویژن و سونی می‌باشد. اگر تجربه‌ای که از گذشته بدست آمده است درست باشد، این بسته یک ماه دیگر برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بسته‌های گسترش دهنده پیشین بازی Black Ops 3 با اسامی Awakening ،Eclipse و Descent عرضه شده بودند و کلیه آنها شامل DLC pass پنجاه دلاری این بازی می‌شوند.

تبلیغات