بازی Rainbow Six Siege امکان دریافت سیزن پس دیگری را خواهد داشت

17 شهریور 1395
RainbowSixSiege500

پس از گذشت یک سال از عرضه بازی Rainbow Six Siege این احتمال وجود خواهد داشت که این بازی یک سیزن پس دیگری دریافت کند همره بازی تک باشید با جزئیات این خبر…

این خبر ناشی از اطلاعاتی است که یوبیسافت درحال بررسی برخی مواردی است که امکان اضافه کردن آنها از سیزن پس آینده بازی وجود داشته باشد، یوبیسافت هنوز خبری مبنی بر معرفی سیزن پس جدیدی اعلام نکرده و باید انتظار پاسخ این شرکت به این موضوع بود.

احتمالا انتشار یک سیزن پس ثانویه برای این بازی یک موضوعی جدید نیست، این موضوع اعلام و روشن بود که در زمان معرفی اولین پس پیش از ارائه بازی این سیزن پس قادر خواهد بود تا برای یک سال از این بازی پشتیبانی کند و پس از یک سال محتوای جدیدی در قالب سیزن پس جدیدی قابل دریافت خواهد بود.

سیزن پس بازی Rainbow Six Siege  شامل بسته های دانلودی بسته های الحاقی اصلی بازی نمیشود که شامل اپراتورها و نقشه های جدیدی به این بازی و اینگونه موراد برای همه افراد به رایگان ارئه شدند، اما امتیازی که دارندگان سیزن پس های بازی دارند این بود که دسترسی زود هنگامی به اپراتور ها و آیتم های ویژه داشته باشند و از تخفیف در فروشگاه بازی برخوردار بودند.

دارندگان سیزن پس ثانویه ای بازی قابلیت دریافت لباس های انحصاری ماهانه، یونیفورم های جدید و آیتم ها و محتویات سفارشی و ویژه ی منحصر به فرد دیگری را خواهند داشت.

بنظر میرسید که نقشه های آینده ی بازی همچنان به صورت رایگان در دسترس قرار میگیرند. شرکت یوبیسافت پیش از عرضه بازی اعلام کرده بود:

“به علاوه رایگان بودن کل نقشه های بازی، ما دوست داریم گیمرها همچنان با ما بمانند و جزئیات بیشتری در مورد برنامه‌های ما در مورد آینده این بازی بدانند.”

بازی Siege به تازگی بروزرسانی Operation Skull Rain را دریافت کرده است که دو اپراتور و یک نقشه جدید به بازی اضافه می‌کند. شرکت یوبی سافت همچنین یک بروزرسانی برای اعمال پایداری و ثبات در بازی منتشر نموده است و همچنین برنامه ضد تقلبی را به مرحله اجرا گذاشته است که نتیجه اعمال آن در هفته‌های گذشته مسدود شدن هزاران نفر متقلب در بازی بوده است.

تبلیغات