تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 بزرگ‌تر از The Witcher 3 است

16 شهریور 1395
Cyberpunk2077

CD Projekt RED رد اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 بسیار عظیم تر از The Witcher 3: Wild Hunt است ، با بازی تک و جزئیات این خبر همراه باشید…

کمپانی CD Projekt RED که سازنده ی سری بازی The Witcher 3: Wild Hunt میباشد ، اخیرا اعلام کرده بود که کارکنانی که برای ساخت بازی Cyberpunk 2077 استخدام کرده اند بیشتر از The Witcher 3: Wild Hunt می باشند, حال از زمان به اتمام رسیدن آخرین نسخه ی بازی The Witcher 3: Wild Hunt یعنی نسخه ی GOTY این بازی, اخبار بسیار کمی از بازی جدید این کمپانی یعنی Cyberpunk 2077 منتشر میشود.

طی یک سری گفت و گو با استدیو CD Projekt RED آنها اعلام کردند که:

در برهه ای از زمان قرار داریم که تمام تمرکز تیم سازنده بر روی Cyberpunk 2077 است، حال اگر این مقایسه را با گذشته و ساخت The Witcher 3 انجام دهیم، می‌بینیم که حال افراد بیشتری در ساخت و توسعه Cyberpunk 2077 دخیل هستند.

این اخبار در حالی است که مدتی پیش خواندیم که تیم سازنده به‌ دنبال تهیه کننده برای بازی Cyberpunk 2077 است. در این آگهی کاری آمده بود که به هیچ وجه نگران زبان و سایر امکانات نباشید زیرا در صورت قبولی در مصاحبه کاری، زبان لهستانی به فرد مورد نظر آموزش داده خواهد شد. از طرفی خبری دیگر منتشر شد حول اینکه در بازی Cyberpunk 2077 احتمالا شاهد وجود وسایل نقلیه پرنده بوده و می‌توانید در طول بازی سوار آن‌ها شوید.

تبلیغات