Amy Hennig جزئیات بیشتری را در مورد بازی Star Wars ویسرال گیمز ارائه کرد!

16 شهریور 1395
starwars2

در راستای نمایشگاه پاکس Amy Hennig جزئیات بیشتری در مورد بازی جدید استودیو Visceral Games یعنی Star Wars ارائه کرده است، همراه ما باشید…

بر مبنای خبر سایت DualShockers هنیگ دقت بالایی در عبارات مورد استفاده قرار داده است و با اینکه جزئیات قابل توجهی درمورد این بازی منتشر شده، با این حال اون جزئیات خیلی بیشتری را ارائه کرد. او اعلام کرد که Visceral Games و EA هر دو در حال همکاری با تیم داستان نویسی لوکاس فیلم و سرپرست آنها یعنی آقای داگ چانگ هستند.

هدف این بازی خوشحال کردن طرفداران خودش خواهد بود، به دلیل اینکه طرافداران سری فیلم ها و بازی های Star Wars دنبال یک بازی معتبر و موفق هستند. بازی استار وارز Visceral Games یک داستان بسیار قدرتمند (مشابه داستان فیلم) را بازگو خواهد کرد که در دنیای علمی تخیلی به وجود اومده است، گرچه هنوز داستای دقیق و شخصیت های اصلی بازی اعلام نشده اند. هنیگ در این راستا نقل قول کرده :

“یک Star Wars موفق و معتبر به معنی این است که ما یک AT-ST در اختیار خواهیم داشت و مطمئنن ما آن را درست انجام خواهیم داد اما همه این ها به همراه در اختیار داشتن شخصیت‌ها، داستان، موقعیت‌ها، تکنولوژی و موجودات جدید خواهد بود. همه اینها در حالی خواهند بود که شاهد ارتباطی میان آن و Star Wars که همه ما در ذهن داریم خواهد بود.”

هنیگ همچنین قبل از این پروژه بر روی سری بازی های Uncharted شرکت ناوتی داگ نویسندگی و کارگردانی کرده است، بین بازی های آنچارتد و استار وارز (استار وارز جدید Visceral) شباهت های زیادی وجود خواهد داشت اما به وضوح مشخص نیستند و مقدار کمی هم تفاوت بین آنها ایجاد میشود، هنیگ اعلام کرد :

“گمان می‌کردم بسیاری از قوانینی که در ساخت Uncharted استفاده شد دیگر نباید تکرار شوند. در Uncharted یا Indiana Jones با یک نوع استقلال زمانی مواجه بودیم. زمان‌هایی که شما آنها را پیش بینی می‌کردید و چیزی وجود داشت که به شما میگفت که اکنون قرار است چه روی دهد. در Star Wars نیز شما همواره در اطراف افراد بد خواهید بود و خواهید دید که آنها چه خواهند کرد.”

یکی از مشکلات و شاید چالش های که هنیگ از دیدگاه طراحی کار بر روی چیزی است که او مشکل ناظر ویژه خطابش میکند، او همچنین نقل کرد :

“وقتی که درحال تماشای یک فیلم سینمایی جالب هستیم ما ناظر ویژه هستیم ما یک شخصیت فیلم و یا یک شی درون فیلم نیستیم، مبارزات این شخصیت ها موقعی شروع میشود که شما شاهد عوامل شکل گیری آنها نیستید، حالا خود شما تصمیم بگیرید برای خلق یک بازی که در آن قرار است به داستان یک شخصیت بپردازید درحالی که هیچکس آن شخصیت را نمیشناسد؟”

در نهایت خانم هنیگ گفت که بازی Star Wars ویسرال گیمز مثل فیلم‌ها و بازی‌های دیگر، دارای شخصیت‌هایی خواهد بود که احساس شکست را خواهند چشید و بر سختی‌ها غلبه خواهند کرد. او گفت:

“شخصیت ها همیشه از نظر تعداد نفرات و سلاح نسبتا کمتر از دشمنان بودند اما آنها یک قابلیت منحصر به فرد دارند هوش! بنابراین شخصیت ها همیشه باید باهوش تر از دشمنان خود باشند در هر زمان و در هر مکان و در هر موقعیتی آنها کاری را که ممکن است برای آن نقشه ای نکشیده باشند انجام بدهند مشکلی که برای ما به وجود آمده این است که نمی دانیم این حالت را چگونه در گیم پلی بازی قرار دهیم تا گیمرها احساس طبیعی بودن این تجارب را داشته باشند”

در نمایشگاه E3 امسال شاهد نمایشی از بازی Star wars ویسرال توسط الکترونیک آرتز بودیم و در این تصاویر شاهد نابودگران ستاره ای امپراطوری بودیم ، احتمالا باید حدس زد که زمان بازی پیش از وقایع The Force Awakens رخ می‌دهند.

بازی استودیوی ویسرال یکی از بازی‌هایی است که توسط استودیوهای داخلی و خارجی شرکت EA در دست ساخت قرار دارد. استودیوی DICE در حال حاضر برروی ساخت Star Wars Battlefront 2 کار می‌کند، گرچه استودیوی Matthew آنها را در این کار کمک میکند می‌دهد.

 

در ادامه لیست استودیوهایی که برروی عناوین مختلف Star Wars کار می‌کنند مشاهده خواهید کرد:

 

DICE: در حال همکاری با استودیوی Matthew برروی ساخت نسخه جدید بازی Star Wars Battlefront که در سال 2017 ارائه خواهد شد.

Respawn: یک بازی در سبک سوم شخص اکشن ادونچر که تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است.

Visceral Games: یک بازی اکشن جدید که در سال 2018 ارائه خواهد شد.

BioWare: در حال کار بر روی Star Wars: The Old Republic

Capital Games: در حال کار برروی Star Wars Galaxy of Heroes

Criterion: کمک در ساخت پروژه‌ای از Star Wars

تبلیغات