بسته های الحاقی بازی Mafia 3 معرفی شدند + تصاویر جدید

15 شهریور 1395
Mafia 3

دیروز یعنی 14 شهریور ماه بسته های الحاقی جدید بازی Mafia 3 توسط سازندگان بازی و 2K Games معرفی شدند, با بازی تک همراه باشید.

این بازی قرار است چندین بسته ی الحاقی رایگان داشته باشد که چندین لباس به شخصیت اصلی بازی اضافه میکند و همچنین سلاح های جدیدی به نام های Judge ,Jury و Executioner به بازی اضافه میشوند این بسته های الحاقی 30 روز پس از انتشار نسخه ی اصلی بازی منتشر میشوند, علاوه بر این ها بسته های الحاقی برای که پس از عرضه بازی به دست مخاطب خواهد رسید شامل گزینه های شخصی سازی اتومبیل های بازی مانند چرخ, رنگ و بدنه ی اتومبیل است.

و در همین حالت یک سری از مسابقات رایگان را به بازی اضافه کرده که به افراد برتر در این مسابقات مقدار بسیار زیادی پول و چند آیتم شخصی سازی جایزه میدهند, به گفته ی 2K Games قرار است که محتوای بسیار زیادی برای بازی Mafia 3 منتشر شود.

بسته های الحاقی غیر رایگان بازی اطلاعات زیادی در مورد لینکن کلی و گذشته اش به شما می دهد مخصوصا زمانی که در جنگ ویتنام به سر می برد.

 

2K Games اشاره کرد:

“زمانی که از این داستان‌ها پرده‌برداری شود، مافیای ایتالیا تنها تهدیدی نیست که لینکن با آن روبه‌رو خوهد شد.”

در ادامه میتوانید با اسم ها و توضیحاتی که 2K Games برای این بسته های الحاقی منتشر کرده است را مطالعه کنید:

 

!Faster, Baby:

  • ماشین‌های سریع، تعقیب و گریزهای هیجان‌انگیز و انجام حرکات نمایشی با ماشین در این بسته الحاقی داستانی وجود دارند. لینکن در این بسته الحاقی, با راکسی لوو (Roxy Laveau) هم‌دست می‌شود تا یک کلانتر فاسد را که حقوق مردم را در حومه ی شهر New Bordeaux زیرپا می‌گذارد, به سزای اعمالش برسانند.

Sign of the Times:

  • دسته ای از قتل های مذهبی شهر New Bordeaux را به لبه ی ترور کامل برده و با درخواست پدر جیمز (شخصیتی روحانی در بازی) لینکن می پذیرد که مسئول این قتل های پی در پی را پیدا کند و از بین ببرد.

Stones Unturned:

  • هنگامی که یک دشمن قدیمی و خونی که از جنگ ویتنام با خشمی بی نهایت به سمت شهر New Bordeaux باز میگردد لینکن با مامور CIA یعنی John Donovan به نیروهای این سازمان میپیوندد تا این دشمن خونی را از سر راه بردارد.

این بسته های الحاقی داستانی شامل مراحل جدید، وسایل نقلیه، سلاح ها و تجهیزات اضافه در حال و هوای خود به بازی افزوده میشوند.

 

سه بسته الحاقی داستانی Mafia 3 به‌همراه نسخه 30 دلاری سیزن‌پس عرضه می‌شوند. اما اگر به خرید هر سه آن‌ها اطمینان دارید, سیزن‌پس بهترین گزینه است. 2K Games می‌گوید این گسترش‌دهنده‌ها به‌صورت جداگانه 40 دلار هزینه خواهند داشت.

 

تصاویر منتشر شده از بسته های الحاقی:

بازی Mafia 3 در 16 مهر ماه سال 1395 برای پلتفرم های Xbox One, PS4, PC منتشر میشود.

تبلیغات