مشخصات سیستم مورد نیاز Gears of War 4 مشخص شد + ویژگی های نسخه ی PC

12 شهریور 1395
Gears of War 4

مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Gears of War 4 در حالت های مختلف گرافیکی اعلام شد, با بازی تک همراه باشید…

Gears of War 4 بی شک یکی از بهترین و مورد انتظارترین بازی های انحصاری مایکروسافت می باشد و در حال نزدیک شدن به زمان انتشار این عنوان بزرگ هستیم به همین دلیل سازندگان بازی یعنی استودیو The Coalition به همراهی Splash Damage اطلاعات کاملی از سیستم مورد نیاز بازی برای اجرای بازی در حالت های مختلف گرافیکی را مشخص اعلام کردند همچنین صحبت هایی در مورد نسخه ی رایانه های شخصی بازی و ویژگی های آن که میتوانید در ادامه مشاهده کنید…

همانطور که در تصویر بالا میتوانید مشاهده کنید بازی Gears of War 4 نیز مانند دیگر بازی های جدید مایکروسافت حتی برای اجرا در پایین ترین سطح گرافیکی به سیستم قدرتمندی احتیاج دارد!

 

و اما توضیحات سازندگان در مورد نسخه ی رایانه های شخصی:

در درجه اول، تمرکز ما برروی رایانه‌های شخصی، این است که یک تجربه قابل تنظیم و بسیار بهینه‌شده را ارائه دهیم, همراه با تنظیمات بیشتر, ما زمان بیشتری را هم به این اختصاص دادیم که مشخص کنیم یک گزینه گرافیکی, چه تاثیری برروی کارت گرافیک, پردازنده و VRAM (حافظه کارت گرافیک) دارد بنابراین ارتباط روشنی بین تغییر یک گزینه گرافیکی و تاثیر بهینه‌سازی آن وجود خواهد داشت.

ما از Super-Sample پشتیبانی خواهیم کرد و یک سیستم تمیز رزولوشن پویا که برای ایکس‌باکس وان استفاده می‌شود را داریم. شما می‌توانید از Super-Sample استفاده کنید. بگذارید بگوییم رزولوشن را مثلا تا 4K افزایش می‌دهید و سپس قابلیت پویا را فعال کرده و آن را برروی بیشترین مقدار تنظیم می‌کنید بنابراین شما یک تصویر بسیار واضح را حفظ خواهید کرد که قابلیت پویا هم هرجا لازم باشد از خود واکنش نشان می‌دهد و این تنها به مقدار قابل قبولی بستگی دارد که شما در نظر گرفتید.

 

Gears of War 4 در تاریخ 20 مهر برای کنسول Xbox One و رایانه های شخصی توسط مایکروسافت عرضه خواهد شد.

تبلیغات