دانلود کرک Homefront The Revolution

18 مرداد 1395
Homefront The Revolution

در این مطلب کرک بازی محبوب Homefront The Revolution را برای شما آماده ی دانلود کرده ایم که در ادامه به صورت رایگان میتوانید آن را دریافت کنید به همراه آموزش استفاده…

به تازگی اکثر بازی هایی که توسط denuvo قفل شده بودند توسط Voksi کرک و عرضه شدند که میتوانید تمامی آن ها را از بازی تک دریافت کنید, در ادامه میتوانید کرک بازی Homefront The Revolution را دریافت کنید.

داستان بازی در آمریکا جریان دارد که توسط ارتش بسیار پیشرفته ی کره ی شمالی تسخیر شده اما آمریکایی ها توانستند چندین ایالت را از دست دشمنان آزاد کنند به همین دلیل سران کره ی شمالی تصمیم گرفتند تا از ایالت هایی که هنوز بر روی آنها نظارت دارند بسیار محافظت کنند تا آنها نیز دوباره به دست آمریکایی ها نیفتند! به همین دلیل در این جنگ مهمترین شهر که کره ی شمالی بسیار به آن نیاز دارد و آن را به سختی کنترل می کند فیلادلفیا می باشد و مرکز فرماندهی آنان باشد.

ارتش کره ی شمالی از این شهر یک دژ جنگی ساخته و سراسر آن را با تشکیلات نظامی پر کرده است به همین دلیل نفوذ و آزادسازی این شهر کار بسیار دشواری می باشد, تمام شهر و خیابان ها به صورت 24 ساعته توسط نیروهای کره ی شمالی بازرسی می شوند و این وضع 4 سال ادامه داشته است, مردم فیلادلفیا در این بین بیشترین ضرر را کرده اند و زندگی آنها به کابوسی تبدیل شده است که متوجه می شوند اگر خودشان دست به کار نشوند و شهرشان را پس نگیرند هیچوقت از این کابوس رهایی پیدا نمیکنند! به همین دلیل موجی انقلابی کم کم فیلادلفیا را در برمیگرد و مردم سعی میکنند با دست خالی و با کمترین تجهیزات نظامی مقابل ارتش قدرتمند کره ی شمالی به ایستند!

این انقلابی ها را شخصی با نام Dana کنترل می کند که فردی شجاع و نترس می باشد و میخواهد هر طور که شده سرزمین مادری اش را آزاد کند, شما نیز در نقش شخصی با نام Ethan Brady جوانترین عضو گروه مقاومت هستید, پسری که با شجاعتش و فداکاری هایش به یکی از دوست داشتنی ترین و مهمترین افراد انقلابی ها تبدیل شده است.

khat

| متاسفانه این روش دیگر کار نخواهد کرد, منتظر کرک های جدید باشید |

down دانلود با لینک مستقیم

حجم: 158 مگابایت

رمز: www.bazitak.ir

khat

hints آموزش استفاده:

1- محتویات فولدر کرک را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

2- فایل اجرایی DLauncher.exe را اجرا نمایید.

3- در پوشه بازی زمانی که کرک را کپی کرده اید پوشه Steam را نیز کپی کرده اید حال وارد آن شده و استیم را اجرا نمایید و با یک اکانت استیم که بازی را خرید نکرده اید وارد شوید.

4- منتظر باشید بازی پچ و کرک شود.

5- مجددا فایل اجرایی DLauncher.exe را اجرا نمایید.

  • 1,530 بازدید
  • MEHDI KARIMI
تبلیغات