راهنمای قدم به قدم Homefront The Revolution

Homefront The Revolution

در این مطلب راهنمای قدم به قدم و ویدیویی بازی Homefront The Revolution را با حجمی مناسب و کیفیتی مطلوب آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان از بازی تک آن را دریافت کنید…

Homefront The Revolution به تازگی توسط Deep Silver و Dambuster برای کنسول های نسل هشتم و PC عرضه شد در ادامه راهنمای قدم به قدم این بازی را میتوانید دریافت کنید.

داستان بازی در آمریکا جریان دارد که توسط ارتش بسیار پیشرفته ی کره ی شمالی تسخیر شده اما آمریکایی ها توانستند چندین ایالت را از دست دشمنان آزاد کنند به همین دلیل سران کره ی شمالی تصمیم گرفتند تا از ایالت هایی که هنوز بر روی آنها نظارت دارند بسیار محافظت کنند تا آنها نیز دوباره به دست آمریکایی ها نیفتند! به همین دلیل در این جنگ مهمترین شهر که کره ی شمالی بسیار به آن نیاز دارد و آن را به سختی کنترل می کند فیلادلفیا می باشد و مرکز فرماندهی آنان باشد.

ارتش کره ی شمالی از این شهر یک دژ جنگی ساخته و سراسر آن را با تشکیلات نظامی پر کرده است به همین دلیل نفوذ و آزادسازی این شهر کار بسیار دشواری می باشد, تمام شهر و خیابان ها به صورت 24 ساعته توسط نیروهای کره ی شمالی بازرسی می شوند و این وضع 4 سال ادامه داشته است, مردم فیلادلفیا در این بین بیشترین ضرر را کرده اند و زندگی آنها به کابوسی تبدیل شده است که متوجه می شوند اگر خودشان دست به کار نشوند و شهرشان را پس نگیرند هیچوقت از این کابوس رهایی پیدا نمیکنند! به همین دلیل موجی انقلابی کم کم فیلادلفیا را در برمیگرد و مردم سعی میکنند با دست خالی و با کمترین تجهیزات نظامی مقابل ارتش قدرتمند کره ی شمالی به ایستند!

این انقلابی ها را شخصی با نام Dana کنترل می کند که فردی شجاع و نترس می باشد و میخواهد هر طور که شده سرزمین مادری اش را آزاد کند, شما نیز در نقش شخصی با نام Ethan Brady جوانترین عضو گروه مقاومت هستید, پسری که با شجاعتش و فداکاری هایش به یکی از دوست داشتنی ترین و مهمترین افراد انقلابی ها تبدیل شده است.

down دانلود از سرور ترین بیت:

تبلیغات
دیدگاه ها
  1. امیرحسین می‌گه:

    سلام یه مشکلی داشتم ممنون میشم کمکم کنید
    اونجایی که از نردبون بالا میریم و تانک رو منفجر میکنیم بعد اون میریم تو یه خونه که یه نفر افتاده زمین و بعد میمیره ئ بعدش یه ماشین میاد تد خون اونجا باید چیکار کنیم
    و یکی از افراد هم هی میگه target the humvee