راهنمای قدم به قدم DOOM

doom-walkthrough

در این مطلب راهنمای قدم به قدم و ویدیویی بازی DOOM را با حجمی مناسب و کیفیتی مطلوب آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان از بازی تک آن را دریافت کنید…

DOOM به تازگی توسط Bethesda و ID Software برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتم عرضه شد و مورد توجه نیز قرار گرفت, راهنمای این بازی 14 پارت و نسخه ی PC می باشد که میتوانید هر کدام را به صورت جداگانه دریافت کنید.

نسخه ی چهارم سری بازی های DOOM که با همان نام DOOM شناخته می شود بالاخره پس از انتظارات زیاد در سال 2016 توسط Bethesda و ID Software عرضه شد, اگر با نسخه های قبلی DOOM آشنا باشید میدانید که این سری بازی تشکیل شده است از خون, اسلحه های مرگبار, جهنم و موجودات آن! در بازی سلاح های مرگبار بسیار زیادی وجود دارد از اره ی برقی گرفته تا اسلحه های بسیار پیشرفته و شما نیز میتوانید از همه ی آنها در مقابل دشمنانتان استفاده کنید, مخفی کاری و کاورگیری در این بازی بی معنی است, اگر معطل کنید کُشته خواهید شد به همین دلیل باید همیشه و با تمام قدرت به قلب دشمن هجوم ببرید مهم نیست که این کار چقدر دیوانه وار یا غیرممکن به نظر برسد! دنیای DOOM دیوانه وار است!

down دانلود از سرور سایت:

تبلیغات