راهنمای قدم به قدم Mirror’s Edge Catalyst

mirrors-edge-catalyst

در این مطلب راهنمای قدم به قدم و ویدیویی بازی Mirror’s Edge Catalyst را با حجمی مناسب و کیفیتی مطلوب آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان از بازی تک آن را دریافت کنید…

Mirror’s Edge Catalyst به تازگی توسط DICE و EA برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتم عرضه شد و مورد توجه نیز قرار گرفت, راهنمای این بازی 12 پارت می باشد که میتوانید هر کدام را به صورت جداگانه دریافت کنید.

اولین نسخه از سری بازی های Mirror’s Edge در سال 2008 عرضه شد و توانست خود را به عنوان بازی ای جدید و متفاوت معرفی کند که مانندش را در دنیای گیم نداشتیم, تفاوت اصلی Mirror’s Edge با دیگر بازی های هم سبکش در این بود که Mirror’s Edge به این سری بازی ها دیدی جدید و اول شخص داد و همینطور Mirror’s Edge دارای یک دنیای عجیب و زیبا می باشد که تنها مخصوص خودش است!

داستان نسخه ی اول بازی در شهری بسیار پیشرفته که توسط نظامی سلطه گر که Totalitarianism نام داشت اداره میشد جریان داشت, این نظام بر تمامی مردم و کارهایشان نظارت میکنند و در این شهر میتوان گفت چیز خصوصی معنی ای ندارد! موضوعی که افراد بسیاری برای نسل‌های آینده‌ ی بشر پیش بینی میکنند که با پیشرفت فوق العاده‌ی تکنولوژی اتفاق می‌افتد. این ارتش بسیار پیشرفته دارای سلاح ها و ارتشی قوی می باشد و سلاح های آنها نیز کاملا انحصاری می باشد و مخصوص خودشان ساخته شده اند! همه ی اینها باعث می شوند که Glass City (شهر شیشه ای) در عین زیبایی در درون شهری ترسناکی باشد!

شخصیت اصلی بازی دختری 24 ساله با نام Faith می باشد که مسنجر می باشد و برای شورشیان پیام جا به جا میکند, پدر و مادر وی نیز قبل از او جزو شورشیان بودند و توسط Totalitarianism کشته می شوند و همین باعث می شود تا Faith در سن 16 سالگی فرار کند و در خیابان ها زندگی کند همین باعث می شود تا او با مسنجرها آشنا شود و توسط Mercury یکی از اعضای آنها آموزش ببیند و به آنها بپیوندد.

داستان در مورد خواهر Faith می باشد که متهم به قتل شده است و شما سعی دارید او را نجات دهید, پیشنهاد میکنیم دنیای شیشه ای Mirror’s Edge Catalyst را از دست ندهید..!

down دانلود از سرور سایت:

تبلیغات