دانلود بازی DOOM برای کامپیوتر

20 شهریور 1395
DOOM

در این مطلب بازی DOOM را برای شما آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان آن را از بازی تک دریافت کنید…

نسخه ی چهارم سری بازی های DOOM که با همان نام DOOM شناخته می شود بالاخره پس از انتظارات زیاد در سال 2016 توسط Bethesda و ID Software عرضه شد, اگر با نسخه های قبلی DOOM آشنا باشید میدانید که این سری بازی تشکیل شده است از خون, اسلحه های مرگبار, جهنم و موجودات آن! در بازی سلاح های مرگبار بسیار زیادی وجود دارد از اره ی برقی گرفته تا اسلحه های بسیار پیشرفته و شما نیز میتوانید از همه ی آنها در مقابل دشمنانتان استفاده کنید, مخفی کاری و کاورگیری در این بازی بی معنی است, اگر معطل کنید کُشته خواهید شد به همین دلیل باید همیشه و با تمام قدرت به قلب دشمن هجوم ببرید مهم نیست که این کار چقدر دیوانه وار یا غیرممکن به نظر برسد! دنیای DOOM دیوانه وار است!

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • (OS : Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  Processor : Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
  Memory : 8 GB RAM
  Graphics : NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
  Storage : 55 GB available space

سیستم پیشنهادی:

 • (OS : Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  Processor : Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better
  Memory : 8 GB RAM
  Graphics : NVIDIA GTX 970 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better
  Storage : 55 GB available space

hints به نکات زیر توجه کنید:

1 – تمامی فایل های دانلودی بازی تک دارای 5 درصد ریکاوری می باشند به همین دلیل میتوانید با خیال راحت آنها را دانلود کنید این قابلیت درصد خرابی فایل های دانلودی را به صفر می رساند و اگر فایلی ناقص دانلود شود میتوانید آن را با نرم افزار Winrar تعمیر کنید.

2 – برای اکسترکت کردن فایلها حتما از آخرین نسخه ی نرم افزار Winrar که کرک شده است استفاده کنید و رمز فایلها را خودتان تایپ کنید.

3 – مهم: اکثر بازی هایی که از قفل denuvo استفاده میکنند نسخه ی Steam آنها برای دانلود قرار میگیرد در غیر این صورت در پست مربوطه اطلاع داده می شود, به همین دلیل سی دی کی شما نیز باید از Steam باشد.

5 – مهم: قبل از شروع دانلود تمامی لینک های دانلود را در نرم افزار IDM ذخیره کنید تا اگر لینک ها حذف شدند بتوانید باقی پارت ها را نیز دریافت کنید.

DOOM Poster

(کرک شده و شامل آخرین آپدیت و DLCـها)

down دانلود نسخه ی CorePack از سرور ترین بیت:

حجم: 31.7 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

تبلیغات