دانلود بازی Mirror’s Edge Catalyst برای کامپیوتر

mirrors-edge-catalyst-walkthrough

در این مطلب بازی Mirror’s Edge Catalyst را برای شما آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان آن را از بازی تک دریافت کنید…

اولین نسخه از سری بازی های Mirror’s Edge در سال 2008 عرضه شد و توانست خود را به عنوان بازی ای جدید و متفاوت معرفی کند که مانندش را در دنیای گیم نداشتیم, تفاوت اصلی Mirror’s Edge با دیگر بازی های هم سبکش در این بود که Mirror’s Edge به این سری بازی ها دیدی جدید و اول شخص داد و همینطور Mirror’s Edge دارای یک دنیای عجیب و زیبا می باشد که تنها مخصوص خودش است!

داستان نسخه ی اول بازی در شهری بسیار پیشرفته که توسط نظامی سلطه گر که Totalitarianism نام داشت اداره میشد جریان داشت, این نظام بر تمامی مردم و کارهایشان نظارت میکنند و در این شهر میتوان گفت چیز خصوصی معنی ای ندارد! موضوعی که افراد بسیاری برای نسل‌های آینده‌ ی بشر پیش بینی میکنند که با پیشرفت فوق العاده‌ی تکنولوژی اتفاق می‌افتد. این ارتش بسیار پیشرفته دارای سلاح ها و ارتشی قوی می باشد و سلاح های آنها نیز کاملا انحصاری می باشد و مخصوص خودشان ساخته شده اند! همه ی اینها باعث می شوند که Glass City (شهر شیشه ای) در عین زیبایی در درون شهری ترسناکی باشد!

شخصیت اصلی بازی دختری 24 ساله با نام Faith می باشد که مسنجر می باشد و برای شورشیان پیام جا به جا میکند, پدر و مادر وی نیز قبل از او جزو شورشیان بودند و توسط Totalitarianism کشته می شوند و همین باعث می شود تا Faith در سن 16 سالگی فرار کند و در خیابان ها زندگی کند همین باعث می شود تا او با مسنجرها آشنا شود و توسط Mercury یکی از اعضای آنها آموزش ببیند و به آنها بپیوندد.

داستان در مورد خواهر Faith می باشد که متهم به قتل شده است و شما سعی دارید او را نجات دهید, پیشنهاد میکنیم دنیای شیشه ای Mirror’s Edge Catalyst را از دست ندهید..!

حداقل سیستم مورد نیاز :

 • (OS : Windows® 7 64-Bit (use the latest Service Pack
  (CPU : Intel i3-3250 / AMD FX-6350. (Note: Mirror’s Edge Catalyst requires at least 4 logical cores to run
  RAM : 6 GB
  HARD DRIVE : At least 25 GB of free space
  VIDEO : NVIDIA GeForce® GTX 650 Ti 2GB or better / AMD Radeon™ R9 270x or better
  INPUT : Keyboard and mouse, dual analog controller

سیستم پیشنهادی :

 • (OS : Windows® 10 64-Bit (use the latest Service Pack
  CPU : Intel Core i7-3770 at 3.4 GHz / AMD FX-8350 at 4.0 GHz
  RAM : 16 GB
  HARD DRIVE : At least 25 GB of free space
  VIDEO : NVIDIA GeForce® GTX 970 4GB or better / AMD Radeon™ R9 280x 3GB or better
  INPUT : Keyboard and mouse, dual analog controller

| این نسخه کاملا کرک شده می باشد |

 

down دانلود نسخه کرک شده CPY از سرور ترین بیت:

حجم: 20.1 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

تبلیغات
دیدگاه ها
 1. Seyed moeid می‌گه:

  ببخشید این بازی با cpu دو هسته ای
  6 گیگ رم
  2 گیگ گرافیک جواب میده؟