تصاویر جدید و اطلاعات تازه ای از God Of War منتشر شد

28 خرداد 1395
god of war -4

به تازگی از عنوان انحصاری جدید PS4 یعنی God Of War تصاویر جدید و اطلاعات تازه ای بدست آمده است. در ادامه با بازی تک همراه باشید.

Christopher Judge و Cory Barlog اطلاعات تازه ای را در رابطه با God Of War ارائه داده اند که در ادامه می توانید این اطلاعات را مرور کنید.

Cory Barlog از پاسخی که در حین نمایش زنده دمو God Of War در E3، با ورود Kratos دریافت کرد، حیرت‌زده شد.
درست از آغاز کار، تیم سازنده می‌خواست همه چیز را کنار بزند و فرانچایز را از نو بازسازی کند. آن‌ها قصد داشتند تمام مواردی که عملی شدند را بیابند و آن‌ها را نگه‌ دارند اما مواردی که با یک دید صمیمانه‌تر از زندگی Kratos سازگار نبود را کنار زدند.
تیم سازنده، مدتی در رابطه با اساطیر مختلف تحقیق کردند. گزینه‌ای که در پایان آن‌ها انتخاب نمودند، دوران وایکینگ‌ نیست. پیش از دوران وایکینگ، دوران مهاجرت وجود دارد و قبل از آن هم دوران پیش از مهاجرت! این دورانی بود که با توجه به وایکینگ‌ها، خدایان در کنار مردان، تصمیم به قدم برداشتن برروی زمین گرفتند.
کریتوس و پسر او در جهانی هستند که هیچ‌کس با یکدیگر دوست نیست و همه چیز بر ضد هم است. پسر Kratos در واقع یکی از دو شخصی است که زبان محلی را می‌فهمد. Kratos یک غریبه در یک سرزمین عجیب‌وغریب است. به جای آن، ترول‌ها به زبان اساطیر اسکاندیناوی صحبت می‌کنند که فقط پسر Kratos متوجه حرف‌های آن‌ها می‌شود اما خود Kratos خیر! این موضوع به تیم سازنده اجازه می‌دهد تا بر روی یک چیز پویای جدیدی بین Kratos و پسر او تمرکز کنند.
با توجه به حرف‌های Christopher Judge، اسکریپت در این بازی به سادگی اسکریپت یک بازی نیست! بلکه با داستانی کاملا سنگین و شخصیت‌های وزین که به‌همراه محدوده پر احساسی است.
Kratos برای پذیرفتن نقش جدید خود و اینکه همان Kratos قدیمی نباشد درگیری‌هایی دارد و این موضوع برای Christopher Judge یک نقش تازه است که اجازه می‌دهد تا احساسات عمیق و وسیعی را به عنوان یک بازیگر تجربه کند.
Cory Barlog افزود این یک Kratos جدید نیست. او هنوز همان Kratos قدیمی است که ما می‌شناسیم اما پیرتر شده و زندگی را از نگاه‌ مختلفی می‌بیند. چنین چیزی برای Cory Barlog هم رخ داده: دید او نسبت به دنیا از زمانی که کار برروی God of War را آغاز کرده، تغییر نموده است.
Kratos با این ایده که باید با شخص دیگری کنار بیاید، مبارزه می‌کند. یک انسان کوچک به حرف‌های وی گوش نمی‌دهد و درک نمی‌کند چیزی که Kratos به فکر کردن در رابطه با آن می‌پردازند بسیار ساده است. Kratos نا امید است چراکه نمی‌تواند خشم خود را بیرون بیندازد و باید صبور بماند و دانش خود را به پسرش انتقال دهد. چالش واقعی او، این است که چگونه خود واقعی‌اش را به این بچه نشان دهد و چه مقدار از خود را در آن بچه می‌بیند!
با توجه به Christopher Judge، هیچ چیز به جز داشتن یک بچه نمی‌تواند یک مرد را تغییر دهد و بازی چالش اینکه هیچ‌وقت پدر بالای سر شما نبوده ولی باید برای یک نفر پدری کنید را به تصویر می‌کشد.
پایان تریلر گیم‌پلی بازی، یک فرصت از دست رفته را به تصویر می‌کشد. پسر بچه آماده بود تا خود را نشان دهد اما Kratos فرصت نشان دادن خود را از دست داد. او با وجود اینکه قادر به نابودی یک ترول بود، قدرت کامل برای نوازش پسر خود را نداشت.
در بازی قرار است عناصر نقش‌آفرینی و پیشرفت‌هایی وجود داشته باشد.
تبری که در تریلر دیدیم، تاریخچه‌ای با خود به‌همراه دارد. یک داستان کامل در رابطه با آن وجود دارد که به تمام شخصیت‌های درون بازی هم مربوط می‌شود.
انتخاب یک سلاح جدید کاملا عمدی و حساب شده بود چراکه یک راه کاملا جدید برای کنترل بازی فراهم می‌آورد. مجموعه‌ جدیدی از کنترل‌ها و روش کاملا جدید برای تعامل با کنترل‌های بازی وجود دارد. این کار چرخه توسعه طولانی داشته و بارها مورد بازبینی قرار گرفته است.
تیم سازنده آماده رونمایی از نام پسر Kratos نیستند.
کل روایت بازی در رابطه با آموزش دادن در نظر گرفته شده و به‌طرز جالبی برای گیم‌پلی مهم است. از طریق بازی، Kratos به‌طور مداوم در حال آموزش پسر خود با استفاده از شوخی‌های کنایه‌دار و تعامل‌های واقعی خواهد بود. در واقع یک دکمه به تعامل با پسر Kratos اختصاص داده شده که او را وادار به اجرای اقدامات خاصی در بازی می‌کند که این ویژگی‌ها هم در نبردها و هم در حل معماها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علاوه بر این اطلاعات تصاویر جدید و زیبایی از Kratos و پسرش منتشر شده است که در ادامه می توانید آنها را مشاهده کنید:

 

تبلیغات