تماشا کنید: اولین تریلر‌های Watch Dogs 2 + جزئیات

20 خرداد 1395
Watch_dogs 2

شرکت Ubisoft اولین تریلر های عنوان Watch Dogs 2 را منتشر کرد. در ادامه با بازی تک همراه باشید.

شرکت Ubisoft امشب معرفی رسمی بازی 2 Watch Dogs را به طور کامل انجام داده است؛ عنوانی که نسبت به بازی اول، دارای قهرمان، شهر و فضا سازی کاملا متفاوتی می‌باشد. قهرمان بازی شخصیتی جدید به نام Marcus Holloway است. وقایع Watch Dogs 2 دیگر در شهر شیکاگو دنبال نمی‌شود و سانفرانسیسکو به عنوان مقصد جدید هکرها انتخاب شده است.

داستان بازی:

Marcus Holloway قربانی سیستم ctOS 2.0 و الگوریتم قابل پیش‌بینی آن شده است و به خاطر گناهی که مرتکب نشده، متهم قلمداد می‌شود. سانفرانسیسکو جدیدترین شهری است تکنولوژی ctOS 2.0 را دریافت کرده و Marcus قصد دارد که این تکنولوژی را به طور کامل از کار بیندازد.

قابلیت ها:

Marcus Holloway می تواند ساختار شهر و هرکسی را که یک دستگاه مرتبط با ctOS 2.0 داشته باشند را هک کند. Marcus می‌تواند ربات، جرثقیل، خودرو و موارد بسیار دیگری را در دست بگیرد.

گیم پلی:

Watch Dogs 2 عنوانی جهان باز است و بازیکنان می‌توانند چراغ‌های راهنمایی رانندگی را در تعقیب و گریز به نفع خودشان هک کنند و حتی با حرکات پارکور به بالای ساختمان ها بروند و به دفاتر موجود در Silicon Valley نفوذ کنند.

سازندگان این عنوان در نمایش زنده ای که Ubisoft برگزار گفتند:

بازخوردهای هواداران از نسخه اول این عنوان در کار ما بسیار تاثیر گذاشت و قصد داریم در نسخه دوم این عنوان، حس یک هکر واقعی بودن را محقق کنیم.

Watch Dogs 2 در 15 نوامبر (مصادف با 25 آبان) برای PC/PS4/Xbox One منتشر خواهد شد.

khat

تریلر معرفی شخصیت Marcus Holloway

دانلود تریلر با کیفیت 360p

دانلود تریلر با کیفیت 720P

khat

تریلر سینماتیک Watch Dogs 2

دانلود تریلر با کیفیت 360p

دانلود تریلر با کیفیت 720P

khat

گیم پلی Watch Dogs 2

دانلود تریلر با کیفیت 360p

دانلود تریلر با کیفیت 720P

تبلیغات