تماشا کنید:عنوان Injustice ۲ رسما تایید شد

19 خرداد 1395
Injustice-2

لحظاتی قبل کمپانی Warner Bros به طور رسمی Injustice ۲ را تایید کرد. در ادامه با بازی تک همراه باشید.

سازنده Injustice 2 همانند قسمت قبل استدیو NetherRealm است. طبق وعده این استدیو، در این قسمت بازیکنان قادر به کنترل بسیاری از قهرمان ها و ضدقهرمان های دنیای DC خواهد بود. از جمله آنها بتمن و فلش هستند که پوستر لو رفته و تریلر رونمایی که در ادامه می بینید نیز حضور دارند.

در بیانیه ای مدیر NetherRealm یعنی Ed Boon گفته است:

در Injustice 2، ما امکاناتی را معرفی می‌کنیم که روش تجربه ‌بازی‌های مبارزه‌ای را برای هواداران تغییر خواهد داد. ما همیشه تمایل به پیشرفت این سبک داریم و به بازیکنان اجازه خواهیم داد در جهشی بزرگ، ابرقهرمانان و ضدقهرمانان مورد علاقه DC خود را شخصی سازی کرده و سطح آنها را افزایش دهند.

سیستم شخصی سازی در قالب تجهیزاتی پیاده سازی شده است که بازیبازان آنها را در حین بازی بدست می‌آورند و با استفاده از آنها خواهند توانست که ظاهر قهرمان مورد علاقه خود را شخصی سازی کرده، سبک مبارزه را عوض کنند و غیره که نمونه‌ای از این تجهیزات را هم در تریلر شاهد هستید.

با توجه به این تریلر، برخی قهرمانان مانند آکوامن، بتمن، فلش، سوپرمن و غیره هنوز حضور دارند در حالی که برخی مانند آتروسیتس و گوریلا گراد طبق توضیحات سازندگان جدید بوده و به بازی اضافه خواهند شد.

Injustice 2 در سال 2017 بر روی PlayStation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

تبلیغات