دانلود بازی Quantum Break برای کامپیوتر

Quantum Break

در این مطلب بازی Quantum Break را برای شما آماده ی دانلود کرده ایم که میتوانید در ادامه ی مطلب به صورت رایگان آن را از بازی تک دریافت کنید…

Quantum Break عنوانی می باشد که چندین سال است توسط Remedy Entertainment در دست ساخت می باشد و پس از تاخیرهای زیادی بالاخره این بازی در سال 2016 منتشر شد.

پس از یک اشتباه فاحش در یک مرکز تحقیقاتی شخصی به نام Jack Joyce دارای قدرت فوق العاده ای می شود که کنترل زمان می باشد, پس از مدتی جک متوجه می شود که این قدرت هم برای خود و هم دیگر انسان ها می تواند بسیار خطرناک باشد به همین دلیل دنبال راه چاره ای برای حل این مشکل می باشد, اما شرکتی به نام Monarch (مانرک) به دنبال جک است تا با استفاده از او به اهداف شوم خود برسد اینجاست که جک باید با استفاده از قدرت های خود در مقابل دشمنانش به ایستد.

مهمترین قدرت جک در بازی توقف زمان می باشد برای مثال زمانی که به سمت او شلیک می شود جک می تواند زمان را آهسته کند و گلوله هایی را مشاهده کند که به آهستگی از کنار او می گذرند یا همان گلوله ها را به سمت کسی که به او شلیک کرده برگرداند! همچنین او می تواند کارهای دیگری مانند مشاهده ی زمان های مختلف, توقف زمان و… را نیز انجام دهد.

Remedy مانند همیشه چیز زیادی از داستان بازیش را لو نداده و باید تا وقتی که بازی را تجربه میکنیم منتظر بمانیم اما گفته شده که در بازی 3 انسان با قدرت های زیاد حضور دارند, یکی Jack Joyce می باشد که بالا در مورد او صحبت کردیم و کنترل او را در بازی در دست داریم, دیگری Paul Serene مدیر شرکت مانرک که به دنبال جک می باشد و میتواند آینده را ببیند و با استفاده از آن در زمان حال تصمیم گیری کند و دیگری Beth Wilder که دوست جک می باشد و در بازی به او کمک می کند و هنوز قدرتی که او دارد مشخص نیست.

گیم پلی بازی Quantum Break مانند دیگر بازی های Remedy اکشن سوم شخص می باشد و مخلوطی از تیراندازی به همراه کنترل زمان که به نظر بسیار هیجان انگیز می باشد, گرافیک بازی هم حرفی برای گفتن به جای نمیگذارد, در Quantum Break شاهد گرافیکی فوق العاده و پر جزئیات می باشیم و شخصیت های اصلی بازی همگی از روی بازیگران معروف هالیوودی شبیه سازی شده اند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • سیستم عامل: (Windows 10 (64-bit
  پردازنده: Intel Core i5-4460, 2.70GHz / AMD FX-6300
  میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
  کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x – 2GB VRAM
 • دایرکس: Version 11

سیستم پیشنهادی:

 • سیستم عامل: (Windows 10 (64-bit
  پردازنده: Intel Core i5 4690, 3.9GHz / AMD equivalent
  میزان حافظه مورد نیاز: 16GB RAM
  کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 390 – 4GB VRAM
 • دایرکس: Version 11

سیستم پیشنهادی جهت اجرا در بالاترین حد گرافیک (Ultra):

 • سیستم عامل: (Windows 10 (64-bit
  پردازنده: Intel Core i7 4790, 4GHz / AMD equivalent
  میزان حافظه مورد نیاز: 16GB RAM
  کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 980 Ti or  AMD Radeon R9 Fury X – 6GB VRAM
 • دایرکس: Version 11

| این نسخه کاملا کرک شده و با کمترین حجم ممکن می باشد |

 

down دانلود نسخه Steam Edition FitGirl از سرور ترین بیت:

 • حجم: 27.4 گیگابایت
 • رمز: www.bazitak.ir
 • دارای 5 درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید

khat

down دانلود ویدیوهای بازی با کیفیت 4K

راهنمای استفاده: اگر میخواهید ویدیوهای بازی را با کیفیت 4K مشاهده کنید فایل بالا را دانلود کرده و در پوشه ی نصب بازی قرار دهید و زمانی که میخواهید بازی را نصب کنید کیفیت ویدیوها را روی 4K یا 1080p به همراه 4K قرار دهید.

تبلیغات