صحبت های رئیس CD Projekt RED در مورد آینده ی این استودیو و بازی Cyberpunk 2077

20 اسفند 1394
Cyberpunk 2077

در جریان کنفرانس مالی سال 2015 استودیو موفق CD Projekt RED سخنگو و رئیس این استودیو در مورد آینده ی استودیو و بازی بعدی آنها یعنی Cyberpunk 2077 توضیحاتی دادند.

Cyberpunk 2077 عنوانی می باشد که چندین سال است به آرامی روند ساخت را در استودیو CD Projekt RED پشت سر می گذارد و حال به نظر می رسد با اتمام روند ساخت و تولید محتویات اضافه ی بازی The Witcher 3: Wild Hunt روند ساخت این بازی سریعتر شده, این عنوان در تاریخی نامشخص برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

سازندگان اعلام کردند: در حال حاضر عنوان Cyberpunk 2077 بسیار بهتر از چیزی که در ابتدا بوده است شده و در حال حاضر از بازی بسیار راضی هستیم, عنوان Cyberpunk 2077 قرار است یک عنوان بسیار بزرگ و انقلابی باشد به همین دلیل ما در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.

همچنین ما مشغول توسعه یک بازی AAA دیگر نیز هستیم که هنوز معرفی نشده است, بزودی کارکنان استودیو که در حال حاضر 400 نفر می باشند به 800 نفر افزایش می یابند و به 4 تیم تقسیم می شوند که هر کدام روی بخش های مختلفی مشغول کار می شوند و روند ساخت بازی هایی را آغاز می کنند که تا سال 2021 ادامه دارد!

تبلیغات