قدرت گرافیکی Xbox One با Gears of War 4 به نمایش در خواهد آمد

3 اسفند 1394
Gears of War 4

تهیه کننده استدیو The Coalition ( راد فرگوسن – Rod Fergusson ) معتقد است که عنوان Gears of War 4 می تواند قدرت گرافیکی Xbox One را به نمایش در آورد.

راد فرگوسن در جدیدترین شماره مجله رسمی اکس باکس (Official Xbox Magazine) اعلام کرد که ساخت Gears of War Ultimate Edition باعث شده که مسیر توسعه عنوان Gears of War 4 بسیار ساده تر شود.

“ارائه اولین تجربه 60 فریم در تاریخ این فرنچایز (بخش چند نفره Gears of War Ultimate Edition) درس های زیادی به تیم آموخت و ما از تجربیات خود در این ضمینه در ساخت عنوان Gears of War 4 استفاده خواهیم کرد.”

وی در ادامه افزود که ارائه نرخ فریم 60 بر روی کنسول Xbox One تنها به Gears of War Ultimate Edition محدود نبوده و  Halo 5: Guardians نیز در دست یابی به این هدف موفق عمل کرده است.

این تهیه کننده که سابقه فعالیت در Epic Games و کار بر روی اولین Gears of War را در کارنامه دارد، همچنین گفت که روزی را می بیند که از Gears of War 4 بعنوان نمونه ای برای نمایش قدرت گرافیکی Xbox One یاد می شود، همانند کاری که قسمت اول در نسل هفتم انجام داد.

“همانند اولین Gears of War که شوی گرافیکی Xbox 360 به حساب می آمد، Gears of War 4 نیز به شوی گرافیکی Xbox One تبدیل خواهد شد.”

Gears of War 4 پاییز عرضه خواهد شد.

تبلیغات