دانلود بازی Alien Isolation برای PC

Alien Isolation Collection

بازی Alien Isolation توسط استودیو Creative Assembly ساخته و در سال 2014 توسط کمپانی Sega عرضه شد در این مطلب نسخه ی کامل این عنوان که به تازگی عرضه شده است را برای شما آماده ی دانلود کرده ایم که Alien Isolation Collection نام دارد و شامل تمامی آپدیت ها , محتویات اضافه , مراحل اضافی و… می شود.

داستان بازی 15 سال پس از اتفاقات فیلم Alien اتفاق می افتد شما در نقش شخصیت Amanda Ripley می باشید که در جستجوی مادر گمشده ی خود پا به فضا گذاشته است! و به ایستگاه فضایی Nostromo که گمشده و از کار افتاده منتقل می شود و میبیند که آنجا توسط یک مهمان ناخوانده که در بازی “بیگانه” نام دارد حسابی بهم ریخته شده است.

Creative Assembly در ساخت بازی بیشتر بر روی مخفی کاری و بقا مانور داده است و این بخش مهمترین و حساسترین بخش بازی می باشد , در بازی شما باید حتی حواستان به نفس کشیدنتان باشد و آن را کنترل کنید چون ممکن است همین نفس کشیدن بد موقع شما را به کشتن دهد! بیگانه ای که شما با آن درگیر هستید بسیار باهوش می باشد و دارای هوش مصنوعی فوق العاده ای است برای مثال اگر برای فرار از دست او از یک روش استفاده کنید و موفق شوید به احتمال زیاد برای بار دوم یا سوم آن روش دیگر بکار شما نمی آید چون بیگانه شما را بهتر می شناسد و به قول معروف دست شما را میخواند!

همانطور که گفته شد بازی بیشتر بر روی مخفی کاری و بقا تاکید دارد اما در بازی شاهد صحنه های بسیار زیبای اکشن هم خواهیم بود که البته زیاد نیستند! چون شما در یک ایستگاه فضایی هستید دنیای بازی زیاد بزرگ نیست اما مزیتی که این دنیا دارد این است که بسیار پر جزئیات می باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 – 32bit

Processor: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1GB – AMD Radeon HD 5550 or Nvidia GeForce GT 430

DirectX: Version 11

Storage: 35 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 – 64bit

Processor: AMD: Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz or Intel: Core 2 Quad Q9650 – 4 Core, 3.0 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 2GB – AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series or Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660

DirectX: Version 11

Storage: 35 GB available space

down دانلود نسخه Prophet از سرور ترین بیت:

حجم: 18.69 گیگابایت

رمز: www.bazitak.ir

دارای 5 درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید

تبلیغات