دانلود بازی DiRT Rally برای کامپیوتر

DiRT Rally

سری بازی های DiRT جزو بازی های قدیمی محسوب میشوند که اکثر ما با آنها خاطره داریم امسال سری بازی های DiRT با عنوانی به نام DiRT Rally برگشت که عنوانی بی نظیر برای طرفداران بازی های اتومبیل رانی می باشد.

در DiRT Rally شاهد گرافیکی فوق العاده و چشم نواز , اتومبیل هایی بسیار عالی و متفاوت و از همه مهمتر محیط های متفاوت و بسیار دیدنی هستیم… میتوانید در یک جاده ی لغزنده و بارانی در کوهستان مسابقه دهید یا در یک بیابان سوزان بی آب و علف این به خود شما بستگی دارد , اما مطمئن باشید همه ی اینها برای شما لذت بخش خواهد بود!

اتومبیل شما پس از هر مسابقه نیاز به بررسی و رفع مشکلات دارد توسط مهندس هایی که میتوانید شما برای اینکار استخدام کنید! اگر اینکار را جدی نگیرید ممکن است در مسابقات و مراحل بعدی با مشکلات جدی ای مواجه شوید!

بازی دارای 36 مرحله ی جذاب و نفسگیر می باشد که در 3 منطقه ی متفاوت برگزار می شوند , در مناطق بیابانی , کوهستانی و میان شهرها! همچنین وجود آب و هواهای مختلف در بازی که صد در صد بر روی رانندگی شما تاثیرگذار می باشند.

پیشنهاد میکنیم اگر از طرفداران بازی های مسابقه ای و رانندگی هستید DiRT Rally را از دست ندهید… جاده منتظر شماست , دانلود از بازی تک در ادامه ی مطلب…

khat

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or Windows 8
Processor: AMD Athlon x2 Dual Core or Intel Core 2 Duo Processor @ 2.4Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD HD5450 or Nvidia GT430 or Intel HD4000 with 1GB of VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 35 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or Windows 8
Processor: AMD FX-8150 or Intel Core i5 4670K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD R9 290 or Nvidia GTX780
DirectX: Version 11
Storage: 35 GB available space

khat

دانلود نسخه ی Reloaded از سرور ترین بیت:

  • حجم: 21 گیگابایت
  • رمز: www.bazitak.ir
  • دارای 5 درصد ریکاوری! با خیال راحت دانلود کنید
تبلیغات